Onemli Gunler Banner
Sayfa 154/467 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by arc en ciel Yazıyı Oku
    @murat doğan, müdahil olduğunuz bir davada yaptığınızı iddia ettiğiniz 4.500 tl. Masrafa ilişkin makbuzları sayfada paylaşır mısınız
    sizden toplamadığım 4,500 tl nin ne gerekçe ile benden makbuzunu istersiniz sayın yatırımcı sizden toplanan ve harcanacak olan ücretleri tek tek makbuzu belirtilecek... çok ta merak ediyorsan haftada 1 kere ayda 4 kere 6 ayda 24 kere fabrikaya gittim her gidişimde 70 tl taksi ücreti verdim.. 1680 tl , 35 tl müdahil harcı , toplam 8 celseye yol gideri , 160 tl ön büroda alınan 475 tl fotokopi makbuzu, 5 kere müdahil dilekçesi hazırlattım 100 tl den 500 tl ,kantin çay vb konaklama gideri 150 tl Ankarada bulunan 2500 adet jeneratörün kurulu olduğu alana giderek ziyaretlerde bulundum kapa taslak tüm süreçte 4.500 yakın kendim bireysel olarak harcadım... şimdik ben sana soruyorum bana 1 tl vermeden benim harcadığım parayı kendi paramı bana hangi sebep ve niyetle sorarsın ne kadar sorumsuz bir davranış bu yoksa harcadıklarımımı vereceksin bana sizi çok kınadım gurupta sorsaydın yazardım ..
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 10-11-2017 saat: 01:28. Sebep: İMLA
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Aslında sizlere acımamak lazım istinata bile gitmemek gerekli ama ben mantıklı bir adamım sizin sorumsuzluğunuz yüzünden bu kadar kıymetli yatırımcıyı yüz üstü bırakamam istinat için istediğim ve belirttiğim avukatlık gideri toplanmasa bile kredi çekerim yinede o istinata giderim... O fabrika batacaksada ben istinata gittikten sonra batacak..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

@Murat Doğan, 4.500 TL. masraf abartılı geldi ondan sordum. Kesenize bereket. Masrafların çoğunu fuzuli yapmışsınız. Ayda 4 defa rutin hale getirilen fabrika ziyaretleri gibi. Müdahale dilekçesini de bir kere yazdırmanız yeterliydi aslında. Davaya bir kere müdahil olunur. İstinafa gelince... Hasta ölüyor, doktor öldü diyor. Hasta yakını hayır ölmedi diyor. Umarım herkes kayıplarını telafi edebilir buradan veya başka yerden.

4.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    65 bin, 50 kuruş maliyetli hisse sana 3bin Türkiş liraya geliyor. 1 aylık maaşımı unuturum yeter hiç değilse hisse hesabımda yatar, değilmi yani sende buralarda dolaşma istersen

65*5= 325 bin liralık hayal kuruyosun......

ama 1000 lira harca deseler, gel oy ver deseler......

ne para harcarsın, ne de oy atarsın....

sende 65 bin hisse varsa eğer, yada herkeste çok konuştuğu üzre 50-60 bin varsa, çoktan bi şeyler başarırdınız.

kalsın kardeşim 65 bin hissen, GEL ZENGİN OL......

ÇOK KONUŞACAĞINA, HİSSEN MİKTARI.... KATIL, DESTEK OL.......

OLURMUSUN? yok.....

ARADAN ÇIK , BEN YAPAYIM? yok.....

SEN HARCA, SEN UĞRAŞ BEN ZENGİN OLAYIM.......demeyi biliyosunuz.....
    Son düzenleme : deniz4837; 10-11-2017 saat: 07:48.

5.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    deniz nickli bey,,,tamam ben hiç bir şey anlamıyorum,,,benim gibi pek çok kişide hiç bir şey anlamıyor....ama yazdıklarına bakılıyorsa siz çok şeye muktedirsiniz,,,anlamayı bırakın,, eminim bu genpoweri bile kurtaracak kapasiteye sahip gibisiniz....yazdıklarınızdan öyle anlaşılıyor,,,,bütün mevzuatlara vakıf ve kontrolünüz altında gibi.....bunları anladım da,,,,anlamadığım,,,madem hisseniz yok,,,neden burada aynı şeyleri yazar durursunuz.......bu kadar paylaşım yapmıssınız her nekadar içinde tezatlar barındırsa da siz yapın bir iyilik kurtarın şu şirketi....kızmayınız ama zannediyorum hazineden sorumlu devlet bakanı veya maliye bakanısınız.....selamlar
    o GENPOWER var ya.......

onu BEN, BABAM BİRDE AMCAM bir araya gelsek, kurtaramayız.......

hangi akla hizmet gidip te .....isminde GENPOWER yazıyo diyerek, JENERATÖR FABRİKASININ hissesini aldınız......aldığınızı zannettiniz.

insan bi bakar şirketin künyesine, bilançosuna........hem ben gelip, GENPOWER hissesi peşinde koşuyomuyum.......

OLMAYACAK DUAYA AMİN demem.......

6.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    @Murat Doğan, 4.500 TL. masraf abartılı geldi ondan sordum. Kesenize bereket. Masrafların çoğunu fuzuli yapmışsınız. Ayda 4 defa rutin hale getirilen fabrika ziyaretleri gibi. Müdahale dilekçesini de bir kere yazdırmanız yeterliydi aslında. Davaya bir kere müdahil olunur. İstinafa gelince... Hasta ölüyor, doktor öldü diyor. Hasta yakını hayır ölmedi diyor. Umarım herkes kayıplarını telafi edebilir buradan veya başka yerden.
    BURADAN KAYIP TELAFİ EDİLMEZ.......çok zor.....

KAYBI OLMAYAN TEK KİŞİ kim???? BİZZAT KENDİM, deniz4837......

ilk amaç YENMEK.....

genyatırımı kota döndürmek, hayata döndürmek benim için , SEMBOL.....

7.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    SİZE BİR SORU SORACAĞIM.......mesleğinizin AVUKATLIK olduğunu BİLİYORUM......ondan soracağım?

YAKLAŞIK 100-200 KİŞİNİN, hak sahibi olarak bi şey KAZANACAĞI ya da KAZANMAYI UMDUĞU dava da........

nasıl hareket etmesini beklersiniz İNSANLARIN?

MİSAL BU BİR KOOPERATİFZEDE davası.....ya da İŞÇİLERİN PATRONA KARŞI AÇTIĞI TOPLU DAVA......

aralarından 2-3 kişiyi temsilci seçip, MASRAFLARI PAYLAŞIP, bir AVUKATA vekaletlerini verip davayı sürdürmeleri GEREKMEZ Mİ?

MURAT DOĞAN ın yaptığı masrafların ÇOĞU FUZULİDİR.....kesinlikle katılıyorum buna.......

son bir buçuk yılda,,,,,,kendisine kaç kişinin...." git fabrikaya bak, faal mi?" DİYE sorduğundan gitmiştir o fabrikaya.....

GEREKSİZ MASRAF YAPMIŞTIR AMA ÇOĞU KİŞİDE BURDAN RİCADA BULUNMUŞTUR....

inat uğruna ALDIĞI hisselerden de, ZARAR EDECEK......
    Son düzenleme : deniz4837; 10-11-2017 saat: 08:23.

8. neymiş efendim.......BİZBORSAZEDE ....ler......

hastayım şu ACINDIRMAYA.......

gariban adamın ne işi var BORSADA....MASA BAŞI HİSSE ALIP, İKİ ÜÇ, TIK, AL SAT......ZENGİN OLAYIM DERDİNDEYİZ HEPİMİZ.

para biriktiren de, gerçekten yatırım yapanda ASELSAN THY ARÇELİK KOÇ vesaire alıp, sonra buralarda ZIRILDANMAZ....

BEDDUANIZI EDİN...engel değil.....DUANIZI DA edin........

ÇABA GÖSTERİN ÖNCE.....

Sayfa 154/467 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •