Onemli Gunler Banner
Sayfa 154/925 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Sayısalanaliz Yazıyı Oku
    Hareket yaklaşıyor...
    belirlenemeyen cisim geliyorsa kaçalım ortak...

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hissede güçlü al işareti var bence ortak ...yinede şansına umarım alırsın...ortalık karışık şirketten ses yok borsa şişmiş biz dipteyiz insan tedirgin oluyor tabiki...adi yöneticilerle yola çıkmışız bir kere yolun yarısından dönecekse onlar dönsün maaşla çalışan onlar...
    Bollinger orta bantı geçti. üst bant ve düşen trend direnci aşağı yukarı aynı seviyedeler... 5.05-10 hareketi olağandır artık.. Üstüne bir de güzel bir haber gelse burayı kırar geçer...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Bollinger orta bantı geçti. üst bant ve düşen trend direnci aşağı yukarı aynı seviyedeler... 5.05-10 hareketi olağandır artık.. Üstüne bir de güzel bir haber gelse burayı kırar geçer...
    bu hissenin speği çok adi hep ters köşe yapıyor...o dediğin normal şartlarda olacak şey....normal şartlar yok bu hissede hala çakal kaynıyor...gerçek alıcı yok geçmişte gubrf süpürür giderdi 2 yıldan fazladır hisse tanınmaz halde ne analiz tutuyor ne birşey....normal şartlarda biraz daha gitmeli ama inan gözü kapalı gidiyoruz....

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu hissenin speği çok adi hep ters köşe yapıyor...o dediğin normal şartlarda olacak şey....normal şartlar yok bu hissede hala çakal kaynıyor...gerçek alıcı yok geçmişte gubrf süpürür giderdi 2 yıldan fazladır hisse tanınmaz halde ne analiz tutuyor ne birşey....normal şartlarda biraz daha gitmeli ama inan gözü kapalı gidiyoruz....
    2 -3 yıldır xxtrader in yorumlarını günlük okuyorum 7.60 maliyetle bekliyorum bu işin tekniği dediği gibi tutmuyor ama fosfat veya diye beklentiler ile ilgili haberler ısınırsa bu hisse gider yoksa gitmez bence değerinin beşte bir fıyatında ...ytd...
    ..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mamur Yazıyı Oku
    2 -3 yıldır xxtrader in yorumlarını günlük okuyorum 7.60 maliyetle bekliyorum bu işin tekniği dediği gibi tutmuyor ama fosfat veya diye beklentiler ile ilgili haberler ısınırsa bu hisse gider yoksa gitmez bence değerinin beşte bir fıyatında ...ytd...
    ..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ortak maliyet ayni bizim, kader arkadaşım.İnşallah iyi olur da maliyeti çıkarıp giderim ben, 8 olursa yeter bana ama o günler nerde...

6.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    dipten başlayan kanalı yukarı doğru kırıp, kanalın üst bandını 4,87 direncinde destek olarak kullanacaktır diye düşünüyorum.

7. hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. 4,82...5,25 sıralı dirençler...4,45 il destek...bol şans...

Sayfa 154/925 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •