Sayfa 154/1002 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Son günlerde bir anlam ifade etmese de!! Yabancı payı hızla düşmeye devam ediyor.

KAP

Birde BlackRock Inc. dün 841.433 nominal tutarlı 90.74 TL ortalama fiyattan Tüpraş hissesi satmış.

Bu kadar ucuzlamış hisseyi neden bu fiyattan satar ki? Sanırım bir süre sonra bunun sebebini öğreniriz.

"İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

50 İNSANI AYNI OTOBÜSE KOY,BİR TANE BİLE COVVİD Lİ VARSA ARALARAINDA SAATLERCE AYNI MİKROPLU HAVAYI TENEFFÜS ETSİNLER..MEMLEKETLERİNE GİDİNCEDE BİR GÜZEL AİLELERİNE ÇEVRELERİNE BULAŞTIRSINLAR..

% 50 DEVAM ETTİRİLMELİYDİ ,DESTEK OLMALIYDI DEVLET..AMA ...

İstanbul'da şehirler arası günlük otobüs sefer sayısı yüzde 50 şartının kaldırılmasıyla 900'e çıktı

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Genel Başkanı Birol Özcan, ülke genelinde yüzde 50 kapasite uygulamasının kaldırılmasıyla işlerinin açıldığını, İstanbul'da şehirler arası günlük otobüs sefer sayısının 900'e çıktığını bildirdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut:
    - Dövizdeki atak spekülatif, piyasalar MB Başkanını sevdi-CNN Türk
    - Kurumların devamlılığı esastır, TCMB'nin sıkı para politikası açısından dik durması çok önemli

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yiğit Bulut : yerliler satış $ 11 milyar tutarında

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yiğit Bulut : TCMB tek bir dolar satmadı

Unicredit, Türkiye'de Mart ayı için %16,3 manşet enflasyon beklerken çekirdek enflasyonun da %16,9'a çıkacağını tahmin ediyor- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Şubat ayında yüzde 15,6 olarak gerçekleşen enflasyonun, Mart ayında yüzde 16,3'e yükselmesini bekleyen Unicredit, gıda fiyatlarında aylık yüzde 1,4'lük bir artış beklediklerini belirtti.

Yıl sonunda enflasyonun yüzde 15'e doğru azalacağını belirten kurum, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın politika faizini beklenenden daha önce yüzde 15 seviyesine indirebileceğini dile getirdi.

Unicredit, gıda Enflasyonunun Şubat ayına göre gerileyeceğini belirterek Mart ayında gıda enflasyonunun yüzde 17,8 olarak geleceğini düşündüklerini söyledi.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/unicredi...ikladi-2277810
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Bulut: Bugün itibarıyla dövizdeki dalgalanma bitti-CNN Türk

Sayfa 154/1002 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •