Sayfa 155/244 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Yerden göğe kadar haklısın sn zafer bakınız beyaz filo link flap bunlar krgyodan daha değerli şirketler mi ?ama karakter vizyon kalite ile alakalı şirket hisselerine destek olmalı bütün yatırımlar bitmiş hepsi satışta stokların
    Ve Kilyos'ta ki arsanın değeri devamlı artıyor şirket alım kademelerini min 50 bin lota çıkarsa tahtada ki çete
    Daha aşağı çekemeyeceğini anlar ama işler organize adam 2 ve üzeri almış hala bu fiyatlardan mal veriyor
    Sebebi ne düşünen anlar 9-10 kurumdan işlem yapıyorlar ve ellerinde yüklü mal var maliyet yüksek eğer
    Tahta aniden dönerse kimseye alım fırsatı vermeden çok rahat tahta da kalan ky malını alıp 2.5-3.5 aralığına
    1 haftada bile gidebilirler bekleyip göreceğiz zararda olan kağıdı 6. aya kadar unutsun ytd
    sayın yavtan sonuna kadar katılıyorum.ben zaten unuttum haziran ayına kadar.hatta yeni yılda eğer buralarda kalırsada ek alım yapacağım yüklü miktarda.bilgilerinize teşekkür ederim paylaştığınız için.

2.  Alıntı Originally Posted by zafer41 Yazıyı Oku
    sayın yavtan sonuna kadar katılıyorum.ben zaten unuttum haziran ayına kadar.hatta yeni yılda eğer buralarda kalırsada ek alım yapacağım yüklü miktarda.bilgilerinize teşekkür ederim paylaştığınız için.
    Rica ederim bende 3 kağıt daha var onları satınca bende portföyü fulleyeceğim İYİ Kİ 2.50 den satış yapmışım rahat rahat ufak ufak
    Alıyorum ytd

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    .
    Kral çıplaklkklkkkkkkkk anlayana

5. Bir zamanlar TV de teletex ten izlerken krdmd ile aynı fiyatti .Aklima geldi su an baktimda .İçimden yazıklar olsun demekten başka bir şey gelmiyor.ytd

6. Bugün yine hacim patlaması yapti

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 4 gündür de yükseliyor artık kâr realizasyonu yapmalı bence ytd 😀😀😀

8.  Alıntı Originally Posted by osumer Yazıyı Oku
    4 gündür de yükseliyor artık kâr realizasyonu yapmalı bence ytd 😀😀😀

Geri sayım başladı az kaldı dönüş muhteşem olacak alım fırsatı vermeden tavana kitleyecek
    6. Hissim böyle diyor ) bakalım doğru çıkacak mı ?ytd

Sayfa 155/244 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •