Sayfa 157/189 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    Önemli bir sistemle ilgili kim ne paylaşmış şimdiye kadar örnek verirmisiniz?
    Sizin zannettiğiniz kadar hafif, değersiz birşey değil(di) pm yoluyla göndereceğim şey.
    Bol şans.
    Cengiz bey bizi ne kadar süredir tanıyorsunuz bılmıyorum burası bıraz aile gibi oldu bana göre.

geçmişte neler paylasılmıs görmek için.

http://www.hisse.net/forum/showthrea...116174&page=40
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    piyasa beni yedi bitirdi bir senede 2. gapi üst üste yedim. yüksek işlemlerle.

Muhtemelen yakın zamanda pıyasadan sılınecegım öyle görünüyor.

Sizlere veda etmek üzücü görünüyor.

peki pes edecek miyim ?

Bu saatten sonra seni kimse silemez bu piyasadan

3.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    seans içinde son fiyat = kapanış

veya
    sistem elemanlarından

SatisFiyat(Sembol)
    AlisFiyat(Sembol)
    Sayın bear_bull

kapanış fiyatı seçilen periyodun son bar kapanış fiyatını veriyor.ben birim olarak son anki fiyatı görmek istiyorum.bunu tek sembolden değil tümünde görmek istiyorum.

M1453 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. #Ankara 'da 30 Ekim Pazartesi Anneannemin Ameliyatı için #BRH(+) POZİTİF #kan ihtiyacımız var. Yardımcı olacaklar benimle iletişime geçebilr.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    #Ankara 'da 30 Ekim Pazartesi Anneannemin Ameliyatı için #BRH(+) POZİTİF #kan ihtiyacımız var. Yardımcı olacaklar benimle iletişime geçebilr.
    Gecmis olsun erhan hocam
    .
    bang bang you shot me down..

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    #Ankara 'da 30 Ekim Pazartesi Anneannemin Ameliyatı için #BRH(+) POZİTİF #kan ihtiyacımız var. Yardımcı olacaklar benimle iletişime geçebilr.
    Gecmis olsun..

7. Arkadaşlar idealde log out oldum tekrar log in olamıyorum. Kullanıcı adı ve parolarmı doğru girdiğime eminim. Herşeyide kontrol ettim Bununla ilgili sıkıntı yaşayan varmı şu an?

8.  Alıntı Originally Posted by talat özdemir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar idealde log out oldum tekrar log in olamıyorum. Kullanıcı adı ve parolarmı doğru girdiğime eminim. Herşeyide kontrol ettim Bununla ilgili sıkıntı yaşayan varmı şu an?
    Portfoy loginde problem yaşiyosaniz, Araci kurumla alakali olma ihtimali daha yuksek.

Sayfa 157/189 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •