Sayfa 158/783 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. acun yeni bir yarışma programı yapıp sinpaş yatırımcılarını ilk sırada yarışmacı olarak alacak mış yarışmanın adı

Beyin
    Sizsiniz

olacakmış

2.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    acun yeni bir yarışma programı yapıp sinpaş yatırımcılarını ilk sırada yarışmacı olarak alacak mış yarışmanın adı

Beyin
    Sizsiniz

olacakmış
    Avni yarışsın ilk, başlıyor O

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sin-pısssss, havası iyice kaçtı..

4. Arkadaşlar kendinizi üzmeyin sinirlenmeyin sağlığınızdan olmayın uzun yıllardır sngyo mağdur yatırımcısı olarak

Ya al hisseni ............. ok yada kaybettiğm zaman para haram zıkkım olsun çoluk çocuğunuzdan çıksın yüzünüz gülmesin

Allah şifası olmayan hastalık versin zalimler inim inim inleyin diyerek bedduanızı edip kol bacak kesip hisseden ayrılacaksınız

Yada Allah belanızı versin haysiyetsiz ********ler ölümüne hissedeyim param sıfırda olsa hissedeyim satmam diyeceksiniz

Secenek olarak hangini secerseniz karar sizin diğer yorumlar boş yok şöyle yok böyle forumdaşlar olarak zaman kaybı

Yıllardır süründüren yüz güldürmeyen hisse sngyo forum sayfası o kadar hızlı ilerliyor anlaşılabilir değil ne çok ilgilisi var??

Bol bereketli kazançlar al sat tut yatırım yap tavsiyesi değildir uzun yıllardır mağdur sngyo hissedarı yorumudur

5. Şöyle olabilirmi vasiyetimi yazıyorum oğlum Cemal e SNGYO da bulunan hisselerimi bırakıyorum. Bundan sonra Avni düşünsün

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şimdi genel kurul toplantısı olsa, herkes giderdi, herhalde

7. genel kurulda önümüzdeki hafta pay alımlarına başlıyoruz %10 dan %15 e çıkardık falan derler millet oleeey yihuuu diye mutluluklar saçarak evlerine dönerler. sonra 2 hafta sonra kap ta geri alım için imza bbekliyoruz derler
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Şimdi genel kurul toplantısı olsa, herkes giderdi, herhalde

ya bu adam hırant Ne boş adam
    bunu kalee Almayın
    sıklıdıkca yazıyor
    Al sat yapıyor
    boş adamın teki y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 158/783 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •