Sayfa 159/1015 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Viop LIX

1. Uzay misafirinin dönüşü geciktikçe fatura kabarıyor olabilir.

Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Son 40 dakika Bist30-viop makasını viop aleyhine bozdu.
    Karanlıkta bist30 alındı ama viop alınmadı.
    Bugün teminat arttırma günü olmasa bitlenirdim ama yarın için sadece izlemedeyim.
    bence birileri çuval çuval para götürüyor viop da.....korku bacayı sarmış....eskisi gibi gidiş olmaz korku verip akşam da veriyorlar.....güzel takip ile palayı tırtıklamak artık şu ortamda basit.....neden diyorum Başkan Erdoğan heran herşeyi yapabileceğini pala çok iyiğ anlamıştır....onun için rahat mal taşımak yürek ister bu ortamda......başka abd riski var ...irana salar mı patriotları ......diğer taraftan çin de işler iyi gitmiyor......gayrimenkul devi iflası .....çin de borsa yatırımcısı kıskaca alınmışşş ...onun için şort yönlü tetikte olan ve gün içi poz kapatan viopçu sansı yüksek bana göre......

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Uzay misafirinin dönüşü geciktikçe fatura kabarıyor olabilir.
    adamımızı geç gönderdin diye bizde tazminat davası açarız... 2 milyar dolarda ordan gelir,

2+2.. 5

vestel 3 tavan daha çeker

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    dikkat ediniz maları yedire yedire verecekler.........satışlar ani gelecek.........önce bir kaç kağıtla zirve göstrecekler.....sonra ani vermeler olur......
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    yok alamadım......kolay değil....... bırakacam yakında burayı......tamamen gümüşe yoğunlaşacammmmmm
    Bugün sert hareketler olacak diye tahmin ediyorum........önce korku verecek yataya bağlama sonra yukarı aşağı.......daha çok sert aşağı......
    9625...........................longggggggggggggggg ggg..........................aptal pala kaç gündür iyi aldım parasını.....................
    Dayuuuu moralini bozma.... başladığı yere geri dönecek....biznillah.....sende sevineceksin. ....menaf dayuda....
    Büyük oyuncu böyle olunuyor ilk 2 msj dün sabah diğer 3 msj bugun dün aşağı gelicek bugun açıldığı yere gelicek
    kutlarım seni analizlerinden yararlananlar adına
    msj yazmışın dün sen bırak vıop işini yazdığın gibi kafan karışıksa işin zor bu piyasada.
    bak ben beceremiyorum vıop yapmıyorum sende dene
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Erteleye erteleye seçimden bir gün önce dönmesin.
    Dönemezse bence uzaya sandık göndermek lazım
    1 oy 1 oy..

altın ve gümüş ons son bir bir kaç gündür çok hareketli , derin bant aralığı çok fazla......gördüğüm daha aşağılara verecekler ....altın ons 1960 dolar gümüş 22 doları kıracak gibi bir görünüm var.....ama birileri fena buralarda mal dağıtıyor.....baskı var....bu durumu bozacak durum jeopolitik amerikan zorbalığı.......

altın ve gümüş ons son bir bir kaç gündür çok hareketli , derin bant aralığı çok fazla......gördüğüm daha aşağılara verecekler ....altın ons 1960 dolar gümüş 22 doları kıracak gibi bir görünüm var.....ama birileri fena buralarda mal dağıtıyor.....baskı var....bu durumu bozacak durum jeopolitik amerikan zorbalığı.......
    bu sefer iş değişik olacak.. normal korelasyon çalışacak sanki

amerikanya borsaları taban, taban... altun tavan tavan çekecekmiş gibi hissediyorum

borsa balonunu üflemek üçün çok zorluyorlar, biryerleri patlayacak... arkadan fosss diye koyverecekler heralda

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Büyük oyuncu böyle olunuyor ilk 2 msj dün sabah diğer 3 msj bugun dün aşağı gelicek bugun açıldığı yere gelicek
    kutlarım seni analizlerinden yararlananlar adına
    msj yazmışın dün sen bırak vıop işini yazdığın gibi kafan karışıksa işin zor bu piyasada.
    bak ben beceremiyorum vıop yapmıyorum sende dene
    yazılanı da anlamıyorsun....ulen viopta 10 ila 20 poz değişimi yapıyorum günlük.....yapmayanları da görüyorum....adamı terste bırakıp şapa oturturlar.....sonra da üzül babam üzül.....bağcıdan üzümü alacan azar azar....şükür az az palayı tırtıklamak boynumuzun borcu.....sen analizini yapmaya devam et......sana başarılar diliyorum......

Sayfa 159/1015 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •