Sayfa 159/912 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 7293 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1.  Alıntı Originally Posted by hattat12 Yazıyı Oku
    tatar sizin yer neresi tavuk falan besliyosunda ondan sordum
    Antalya merkez KEPEZ.....!!!!

şEHRE 25 dk mesafede....!!!

Arkadaşlar nickim tatarramazan -Vartolu ama aklımız sıyrık değil aman ha.....!!!!

Bu şekilde ben hisselerde işlemler yaparken kendimi MOTİVE EDİYORUM....!!!

Sert iniş-çıkışlardan daha az etkileniyorum bu sayede.....!!!!

Tavukları facebooktan pazarlıyorum....Orası REEL bir platform olduğu için orada tabii ki gerçek kimliğimi kullanıyorum....İlerleyen günlerde facebook sayfamı da yayınlarım burada duruma göre.....!!!

2.  Alıntı Originally Posted by hattat12 Yazıyı Oku
    tatar yarın nasıl açar fikrin nedir?
    Kardeşim hiç bilinmez 4.95-5.05 arası açar bence.....Öyle OZGYO gibi % 15-20 yukarıdan açmaz.....!!!

Ben flap ın 20 lere ulaştığı gibi 6-7 aylık bir operasyon olacağını düşünüyorum......!!!!

3. ya kardeş 23 bine ne aldında 1270 oldu merak ettim.

4.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    2010 dan beri UÇAN HİSSELERİN % 80 inde yazmışımdır.......Diplerde keşfetmişimdir ama belli aralıktan alıp belli aralıktan satmışımdır......!!!!

Hedef fiyatlarım hep 2 yılda 3-5 misli şeklindedir......!!!!

Agresif ve sert hareketler yapmışımdır....!!!!

Bir gün EGEEN topiğinde fiyat 220 ler civarında iken 5400 lot aldım bugün ATA YATIRIMdan dedim.....Akşam takasa baktı millet ve ''Vay anasını adam doğru diyormuş.'' dediler......!!!!

O paralar 2015 te arsa alımıma gitti.....Şimdi 19 Ocak 2018 de 28 bin tl SERMAYE ile tekrar başladım.....Bantaş,vakko,yonga,beyaz,Cemaş derken Over-ALL bugün Allahıma bin şükürler olsun 51.200 tl olmuş......!!!!

Hedefim üstüne hiç para koymadan 19 Ocak 2021 e kadar 1 milyon tlye ulaşmak ÖLMEZSEK NASİPSE İNŞALLAH....!!!!
    İnşallah hedeflerine ulasirsin Vakko için bişey soylemedin

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Arkadaşlar benim maliyet düşük ama 5.00 üstünden girecekler ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLSUNLAR.....!!!

Kazanacağınız ve kaybedeceğiniz paralar sizin için ne kadar önemli buna göre davranın......Hisse batarsa siz de batacaksanız hiç girmeyin derim.....Hisse battığında sizi çok etkilemeyecekse HOBİ gibi takılın CEMAŞ a......!!!!

Herksin kararı kendine arkadaşlar......!!!

Size hayırlı akşamlar.....VARTOLU nın yeni bölüm başlıyor...Eyvallah........!!!

6.  Alıntı Originally Posted by lastdracula Yazıyı Oku
    ya kardeş 23 bine ne aldında 1270 oldu merak ettim.
    Ben de unuttum.....Sayayım,ASLAN,KARTON,KONYA,NETAŞ,BRİSA ,BOSHEV,BOSH FREN,LOGO,KRONT,EGEEN,ERBOS,DATAGATE,AKMERKEZ,TURG G ,KARDEMİR D,BOLUC,Ordunun dereleri AKSA yukarı AKSA,Otokarının satan geleceğini satar vesaire,vesaire.....!!!!

Daha çok var.Öyle bir hisse alıp olmadı........!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by ksayar Yazıyı Oku
    İnşallah hedeflerine ulasirsin Vakko için bişey soylemedin

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vakkoda ortaklıktan ÇAĞRI çıkarsa yeni bir BANVİT yükselişi olur 6 ayda.....Çağrı olmayan bir ortaklıkta ise hisse ilk anda yükselir,sonra ele verirler.....Ama bence Çağrı olayı olacak ve 10 tl üzeri bir operasyon olacak.....!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by lastdracula Yazıyı Oku
    ya kardeş 23 bine ne aldında 1270 oldu merak ettim.
    Kardeşim sadece son 2 aydaki yazılarımı bir okuyuver...Hangi hisseyi kaçtan almışım,kaçtan satmışım bakıver.....Sonra inan ki yazılarımı dört gözle bekleyeceksin.....!!!!

Ben şimdi Cemaş yazıyorum ama bir süre sonra burayı da terkedeceğim.....!!!!

Ben al-satçıyım.....Operasyon hisselerini dipten bulmaya gayret ediyorum....5 tahminden 3 hisse tutturunca VOLE geliyor....!!!!

Sayfa 159/912 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •