Sayfa 16/651 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 121 - 128 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Yok öyle deme gentaşın bu fiyatlarda olması normal değil her hissede olduğu gibi burda da speklerarası bülbül ötüşlü kanarya yarışması var yarışmanın sonucu bir türlü açıklanamıyor. Hal böyle olunca moral bozmaktansa ufak ufak ucuzdan alım yapalım belki bir gün bir spek yetti gayri hep maydanoz hep maydanoz acıkta karpuzdan denkleşelim der sebepleniriz baabinda iki kelam ettim sürçü lisan ettiysek affola.ytd

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tamam o zaman Karpuz fiyatını bekleyelim.

2.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    tamam o zaman Karpuz fiyatını bekleyelim.
    Ama günlerden beri marul fiyatından işlem görürken birileri yok abi biz bunu maydonoza denkliycez diyorsa itiraz etmem ufaktan sebeplenir sonra karpuzun yata yata büyümesini beklerim diyorum 😊ytd

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın thugz2gether'den ÖZÜR
    Değerli kardeşim;daha önce gentaş'ın gelebileceği belirli bir seviyeyi belirtip ancak ondan sonra radarınıza alabileceğiniz yorumunuzdan dolayı size kızan ve eleştiren bir yorum yazmıştım.Şimdi anlıyorum ki,o yorumum o zamanki psikolojimle ilintili duygusal bir yorumdu.
    Aslında sizin o yorumunuz senedi çok iyi tanıyan birisi olarak belki amacınız o olmasa da pekala ky'lere de güzel bir mesaj niteliği taşıyordu da.
    Kısa süre önce elimde kalan lotları da satıp Gentaş ile vedalaştığımı bildirdiğimde daha önce zaten yarıdan fazlasını çıktığım senedin mevcut şartlar altında yükselmesini beklemek bunca yılını borsaya vermiş birisi olarak şahsım için doğru da olmazdı.Kaldı ki senet hakkında patronların şirketi nasıl kendi çıkarları doğrultusunda keyfi yönettiklerini aylardır burada dillendiren birisi olarak da yine yükseliş beklemek benim için saflıktan başka bir şey de olamazdı.
    O.A'nın Gentaş'tan kaçabilmek için mal çıkma konusunda inceden uyguladığı taktikleri de zaten görmezden gelmek mümkün mü?

Bu sebeple şahsınızı kırdığım için samimi duygularımla özür diliyorum.
    Sağlık ve mutlulukla...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    Yıllarca bir malı öveceksin sonra övdüğün malın sahibi tahtayı götürmedi diye kızıp malı satacaksın.
    Bunun kadar normal bir şey yok bu borsada.
    Bu bağlamda satanlara lafım yok amma eleştiriler götürmeyen afaki paylaşımlarla sınıorlı kalmalı

Yoksa gentaş mengen de durduğu yerde duruyor
    fabrika bacalarından duman çıkıyor
    makine parkuru belli biçilen değer belli
    varsın elin sahibi görünenler götürmesinler
    daha ne isteyebilirim ki bu savaşlar olmasa 30 milyon usd den gentaşı nasıl alacaktık

borsada her şey zamanlamadır.
    zaman içinde görürürüz akı karayı.

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Yıllarca bir malı öveceksin sonra övdüğün malın sahibi tahtayı götürmedi diye kızıp malı satacaksın.
    Bu bağlamda satanlara lafım yok amma eleştiriler götürmeyen afaki paylaşımlarla sınıorlı kalmalı

daha ne isteyebilirim ki bu savaşlar olmasa 30 milyon usd den gentaşı nasıl alacaktık

çok haklısın.

6. faaliyet karina ve varliklarina-borclarina gore gentas gercekten iskontolu. ama boyle olmasaydi da almazdik zaten.
    degerine gore fiyati yuksek olan seyler alinmaz, satilir. tam tersi su anda gentas icin gecerli. degerine gore fiyati dusuk. tabi herkesin bekleme suresi, hedefi vs farkli ama 10 dakika surecek hesapla gorulebilir.

bazilarinin soyledigi gibi daha da duser mi tahmin etmek kolay degil. olur da duserse, iskonto daha da artar. biz de biraz daha aliriz. forex te islem yapmiyoruz sonucta -asagi dogru ortalama yapma hakkimiz var sonucta sirketin varliklarinda, isleyisinde, satislarinda bir sorun olmadikca mesele yok.

2014 ortalarina kadar yatas ta ayni durumdaydi. 3-4 yil boyunca cok buyuk iskontoyla islem goruyordu, ve forumda hemen herkes patronlara, spek e, ona buna saydiriyordu. sonrasi malum.

7. Behzat abi'nin ayrılmasına üzüldüm. O da benim gibi Gentaş'ın çilekeşlerindendi. Ara ara birbirimize çatsak da, iyi niyetinden hiç şüphem olmamıştı.
    Bu arada ben ilk alımımı Ekim 2011'de 1,64 TL iken yaptığım Gentaş'ta 5 seneyi devirdim. Hala bize ekmek yedirmedi, ama umudumu kaybetmedim
    Arada fırsatlar vermedi değil, 2014'te 1,9X'ler görmüştü, ama hedefim en az 2,5'lar olduğu için satmaya elim varmamıştı.

OA'nın senetten ayrılması iyi oldu bence, çünkü o bu hissenin el freniydi.
    Görelim bakalım ağaların önümüzdeki dönem planı nasıl olacak. İyi bir senaryoda belki biz de nasiplenir, yılların sabrının karşılığını biraz olsun alırız.
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku

Aklıma timsah ve gözyaşı gelsi

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 16/651 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •