Sayfa 16/183 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 121 - 128 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1.  Alıntı Originally Posted by Aviator94 Yazıyı Oku
    Firmada bize sahip ciksa ne iyi olur,reklamini zaten biz yapiyoruz.

ASUS_Z012S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hem Reklam yapıyoruz hem de marketlerde buzdolabına ürün yerleştiriyoruz. Ama firma yatırımcısını hiç düşünmüyor. Yönetim kurulu toplantısı yapılmış, denetim firması seçilmiş illaki kar payı dağıtımı ya da bu seneki Karın ne yapılacağı görüşülmüştür. Aciklama beklemeye devam.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar sakinlik ve sessizlikte ilginc 8.90 a koy 35 bin bekle.neyi bekliyolar bizde bekleyip gorelim

3. 98.341 lotu yine sag cebinden sol cebine aldi. Seans icinde islem yapinca ne oluyor bir anlasam. Virman diye birsey var kardesim git orda yap islemini bizide heyecanlandirma. Hayret bisey yaaa😤

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sagdan sola,soldan saga ne faydasi varki bunun yapana?

5. Bi kopsa bi haber gelse lotlar ucussa

6. Henüz temettü ile ilgili açıklama yapmamaları çok enteresan. Ödemeyecek olsalar önceki senelerde olduğu gibi Mart'ta açıklarlardı gibime geliyor. Büyük ihtimal hala değerlendiriyorlar. Umarım yanılmam

7. temettü bekleyen arkadaşlar bence temettü beklemesin çünkü finansal tablolardan durum tablosunda (bilanço) geçmiş dönem karı/zararı kısmında -88.445 mio gibi bir rakam var, geçmiş yıl zararları daha kapanmadığı ortada, şirketten tek beklediğim net kar marjını aynı şekilde tutması, satışları arttırması, özkaynak karlılığını devam ettirmesini ve finansal yatırımlarını kısacası kasadaki nakitini arttırmasını(özellikle dolar bazlı yatırım yapılması önümüzdeki 1-2 yıl içinde fedin de faiz arttıracağı süreçte yatırımlardan gelirlerinin devam edeceği), az da olsa faaliyet de tahsilatın gün sayısını düşürmesini yani daha kısa sürede tahsilat yapmasını beklerim. zaten bankalara herhangi bir finansal borç yok.böylece şirketin değeri hergeçen gün artmaya devam edecektir, at unut hisselerimin arasında bana bakarak işlem yapılmamasını rica ediyorum. bol kazançlar.

8. Sayin souza nisan ayi sonunda beyan edilecek kurumlar vergisi ile birlikte 2016 yili net karini gecmis yillar zararindan mahsup edecek.mahsuptan sonra kalan net karin temettu olarak dagitmasinda kanunen bir engel yok.

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 16/183 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •