Sayfa 16/244 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 121 - 128 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1. Hisse 1,3 - 1,4'lerde iken bir hikayesi vardı, şimdi ise bu fiyatlarda bir hikayesi yok yani yatrımcıların algılamasında olması gereken fiyatlarda. Ben bedelsiz veya temettü verebilir diye düşünmüştüm ama sonra Bizim Menkul'un satışlarını düşününce böyle bir şey olmayacağını anladım ve gelinen nokta itibariyle genel kurulda kar ile ilgili bir karar çıkmadı. Anlaşılıyor ki bu şirket bu sene de iyi kar getirse gelecek sene temettü dağıtmayacak, çünkü zihniyetlerini belli ettiler.

Diğer taraftan hisse de elinde sopa ile dolaşan bir jandarma (Bizim Menkul) var, Yaklaşık 1 milyon lotun üzerinde mal yiyen speğin de yapabilecekleri sınırlı. Yani şu anda herkes için bir çıkmaz sokak var.

2. Ya mali alan spek bilincli bir sekilde almissa 1 miyon lot alırken dusmemesinin sebebi nedir

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    Ya mali alan spek bilincli bir sekilde almissa 1 miyon lot alırken dusmemesinin sebebi nedir

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kimse satmazsa düşmez, ayrıca o 1 milyon lotu satmaya kalkarsa kime satacak? Alıcı olması gerekiyor, alıcı olması içinde bir hikaye olması gerekiyor. Şu an öyle bir hikaye yok, ileri de ne olur bilemem ama şu anki durum böyle.

Dağıtılabilir karı 13 milyon seviyesinde. 21 milyon geçmiş yıllar zararı var. Bu kadar karıda dağıtmayıp kasada tutması mantıklı. Zaten sürekli kar ederse en fazla beş yıl tutabilir kasada. Eninde sonunda sermayeye ekleme yapıcak. Sadece halka açıklığın yükselmesini bekliyor olabilirler. Çünkü borsaya açılan gyo ların %25 i açık olmaz ise vergi katmerli olur.

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kağıttan hiç ümidim kalmadı,iki aydır haybeye bekliyorum. eylül ayına kadar ihtiyacım yok şükür olsa sıkıntı olurdu. bu hacimle, bu hareketlerle çıkış çok zor gibi görünüyor kısa vadede. orta vadede toplar inşallah. ytd.

6. Bugün tahta bir ilginç :D

7. Hayırlısı diyelim

TURKCELL T60 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün ilk defa körfezin reklamını gördüm işaret mi çakıyorsun abi :D

Sayfa 16/244 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •