Onemli Gunler Banner
Sayfa 160/601 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Ne güzel hesap demekki yolumuz daha çok uzun...
    Millet çorba bekliyor, sen hala salata yapıyorsun
    75 centi geçsin önce..
    3-5 kademeye kâr gözüyle bakadursun çapsız tahtacılar, birileri onların kademecilikten 1 senede kazanamadığını 3-4 haftada tokatladı geçti gibi geldi bana..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Millet çorba bekliyor, sen hala salata yapıyorsun
    75 centi geçsin önce..
    3-5 kademeye kâr gözüyle bakadursun çapsız tahtacılar, birileri onların kademecilikten 1 senede kazanamadığını 3-4 haftada tokatladı geçti gibi geldi bana..

Geldik, gidiyoruz..
    Niye burada bekliyorsun o halde sende o birilerinin çok kazandığı yerlere yelken aç.

3.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Niye burada bekliyorsun o halde sende o birilerinin çok kazandığı yerlere yelken aç.
    Ben demir attım bekliyorum, alacağımı almadan da gitmem inşallah. Ama onlar yelkenliyle buradan geçti zaten..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Gecenin 1nde yazılmış mesaja 10 dk. içerisinde cevap vermiş. Büyük sıkıntıdasın anlıyorum, Allah yardımcın olsun kardeşim. Muhtemelen halka arzda mal kitlenenlerdensin. Dualarım seninle.

5. Muhterem aşağı yukarı iyice yap hareketini
    Sonra kaldırınca bekleme yapma bekliyoruz biz
    Rahat ol
    Takıl
    Canımsın öpüyorum

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Gecenin 1nde yazılmış mesaja 10 dk. içerisinde cevap vermiş. Büyük sıkıntıdasın anlıyorum, Allah yardımcın olsun kardeşim. Muhtemelen halka arzda mal kitlenenlerdensin. Dualarım seninle.
    Senin saatini bilmem fakat benim saatim şu anda 11:35 i gösteriyor... maydanozcu kamil harbi çocukça yazıyorsun yani boş yapıyorsun...

7. Ben malımı satmadım satsam anlarsın zaten ama mali satan sen burada nöbet tutan da sen... kimin acısı olduğu net ben kağıdın gidişatından oldukça memnunum hee benim acelem yok salata kamil bunu da şok aklına

8. Geçen yıl bu zamanlar bu hisse açıkladığı 108 milyon TL ilk çeyrek kârına rağmen 2.x TL fiyatlardan işlem görmekteydi. Ve birileri her Allah'ın günü Gana haberleri paylaşmaktaydı. Bu hissede birileri birilerini hamal gibi kullanıyor yıllardır. Birazcık grafik bilgisi olan anlar bunu. Serzenişlerinizi bana değil sayın patrona yapın dostlarım. Adamlar tapelerde milletin asına koyacağız muhabbeti yapan adamlar. Ha isteseler bir ayda 10 TL yaparlar mı, yaparlar. XELKT endeksinin % 2.47 yükseldiği bir günde hissenin yükselişine neden izin vermiyorlar onu sorgulayın bence.

Sayfa 160/601 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •