Sayfa 160/289 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Fon Cafe & Muhabbet - II

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    Ayrıntılı yazmışsınız.
    Önce bir okuyup anlayayım yazdıklarınızı
    Malum kafa kalmadı

Bu arada bir öneride benden gelsin gram gümüşü bir inceleyin

14 liradan var elimde

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    .................................................. .....

TÜRKİYE 40 ülkeye yardım gönderiyor.....
    Bunu görünce Kadir İnanır aklıma geldi nedense.

3. Biraz once yazılanları okudumda herkes ikinci dalgadan bahsediyor su aşamada turp reyiz ve fed bu ikinci dalgaya izin vermez yani veremez..imf bu hafta telekonferans yapacak üye ülkeler ile ..muhtemelen arka kapıdan imfyi kullanicaz yani çaktırmadan..
    Gecen demistim bistin babası dowsa anası daxtır..bu iki piyasa nasil hareket ederse bizde arkasından geliriz..
    Tek katıldıgım şey artık benjonun ipi çekildi..yavaş yavaş geri cekilmeler devam edecektir..
    Haa bu arada hep etrafimdakilere soylerim sepet yapacaksın..gerekirse fondada bi miktar paran olacak vadeli mevduattada altındada dolardada tabi birazda hissen olacak( saglam kagitlar çöp degil)
    Borsa toparlandi bütün yatirimini oraya gomersen senide gommeleri icin zemin hazirlarsin
    Fazla ziplayan cekirgenin hazin sonunuda unutmayin..bu piyasa kimleri yuttu gozumun onunde...herkes gibi bende kaybettim ama sukunetli davranmayi ogrendim..
    Hayatta düsmek degil düstükten sonra kalkabilen yoluna devam ediyor
    Faiz konusunda uzun süre yüksek faizleri unutsun bu ülke bu iktidar artık en son care o yola başvurur..ha secim olur degisir hersey o zaman rollerde degisir

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Elinde kağıt olmayan herkesin hedefi ya 70 bindir ya 60 bin...piyasa 82 lerden döndü artık....gelir mi tekra bilemem ama gelirse güçlü destek yapacağı kesin...vaka sayılarında artık en kötüler görüldü ABD ve TR hariç... Avrupa stabilize olmaya başladı...

2. dalga dedikleri şey bu fiyatların içinde değil tabi siz 2. dalga için bu fiyatlamaları yapıyorsanız öngörülerinizi belirtin bizde faydalanalım...

Eğer ekonomik göstergelerdeki muhtemel bozulmaları hesaba katıyorsanız onların hepsi Bist fiyatlarının içinde fiyatlanıdı...Endeks 45 bin puan düştü... şaka değil 45 bin puan....
    Ben 120 bini esas alarak hesaplama yapmaniza uzuldum açıkçası

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Ben 120 bini esas alarak hesaplama yapmaniza uzuldum açıkçası
    Mertim
    Nofapa devammi yoksa koptumu kardesim

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Teşekkürler
    Ayrıntılı yazmışsınız.
    Önce bir okuyup anlayayım yazdıklarınızı
    Malum kafa kalmadı

Bu arada bir öneride benden gelsin gram gümüşü bir inceleyin
    Hareketleri cok sert gümüşün cok iyi takip gerekiyo emir ve stop ile calısılması tavsiyem

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Hareketleri cok sert gümüşün cok iyi takip gerekiyo emir ve stop ile calısılması tavsiyem
    Atin olumu arpadan olsun
    Cek onurum cek

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Mertim
    Nofapa devammi yoksa koptumu kardesim
    Üstad mükemmel bir soru.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 160/289 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •