Sayfa 162/632 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 5051 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sevgili Temel Analizci bilirsin seni severim ama durumu yanlış analiz ediyorsun.Bende zaten cumartesi gece ASELS pazarladım.Yoksa yazıları pozisyondaki yatırımcı panik olmasın diye mi yazdım.Onu da Allah bilir.

Sen Damat kim bilirmisin Vali kim tanırmısın.Damat dince sakın Berat ile Selçuk aklına gelmesin.
    Sayın zdx bende seni gerçekten severim çok muhabbetimiz olmuştur ama ben dedim asels özelinde yazmadım asla, ben onu sadece şunu diyorum eğer içerden bilgi alan varsa asels de almazdı başka hissede almazdı diyorum kötü bir şey demiyorum. Çünkü o haberin piyasanın canına okuyacağı belliydi tabi polho hariç miş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,416
    Arkadaşlar bence mevzu gereksiz yere uzuyor..Kimsenin niyeti kotu değil...bugün takas ilginç olacak gibi..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bist 100 % -0,51 bu mu can okuma.

Ben sana diyorum ki Dayı yı bir ara sor sen hala.Yok o onu bilmez bu bunu bilmez peşindesin.

Mühim olan Cuma alan ne biliyordu ne için aldı.

Sen esas Cuma ile alan ile bugün veren biri gerçek yabancı biri bıyıklı yabancı ise o zaman seyreylersin ne oluyor.

Bugün bence silkelemedir.

teknik analiz olarak ASELS bundan sonra piyasa üstü performans gösterecektir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Bende diyorum ki cuma alan madem biliyordu diyorsunuz ya doları cuma satıp niye bugün Asels almadi da cuma yüksekten aldı diyorum. Zaten cuma alan sattı ise bugün zaten zarar onu nedense ihtimal olarak görmüyorsunuz bile ama o ihtimal hiçte az değil. Aslında her iki türlü de zarardalar neyse benden bu kadar kolay gelsin herkese

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bende diyorum ki cuma alan madem biliyordu diyorsunuz ya doları cuma satıp niye bugün Asels almadi da cuma yüksekten aldı diyorum. Zaten cuma alan sattı ise bugün zaten zarar onu nedense ihtimal olarak görmüyorsunuz bile ama o ihtimal hiçte az değil. Aslında her iki türlü de zarardalar neyse benden bu kadar kolay gelsin herkese
    Temel Analizci senin durumun yaw gerçekten iyi mi?Kaç lot mal aldı Cuma? bugün tavana kadar 4 mln lot satıcı var.

Ben sana kimse USD sattı Aselsan aldı yazmadım.CUma o kadar Aselsan alan adamın akşam gelecek o haberi bilmemesi mümkün mü yazdım? Ki değil.Akşam bir ara otur yazıları ard arda iyice oku.Yordun beni valla.

Dahası ara Dayı yı diyoruz aradın mı?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Ben tek bir şey yazacağım, artık uzatmiyacagim. son iki günün en cok 4 alıcının en iyi ortalaması olan bile 24.50 en çok alanın ortalaması 24.54 hisse şu an 24 bile değil. Bende diyorum ki bu nasıl bir bilgi alma terste kaldı adam diyorum beni anlayan anlamıştır diye düşünüyorum saygılar kolay gelsin.

8. Çünkü büyük oyuncu senin gibi bin iki bin lot alıyor ya ; onun alacağı mal her zaman oluyor sanki tahtada. Ne kadar yanlış konuştuğunu hepimiz buradayız göreceğiz. Sen aynen böyle yorumlamaya devam et durumu.

Bak daha ileriye gideyim bu piyasada ne kadar patron spek yavrusu foncu ve çantacıları varsa aşağıya oynayanların işi zor bundan sonra bu da böyle biline...

24 altına mal alma imkanı tanıyan tahtacı da bugün hayatının hatasını yapmıştır.Nokta.

Sayfa 162/632 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •