Sayfa 163/200 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. beğenmedim seni kel emir iptal ettim yarın 1.14 alıcı olurum çakal seni ssssss..i görürsün..bayyyyyyyyy..

2. saatlik TL ve USD daralan üçgen görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. günlük TL devam eden güncel görüntü..

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. günlük USD devam eden güncel görüntü..

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. Bundan bir şey olmaz ketenpereci soyguncu düzenbaz uckagitci vede ********

7. Rıza, bu hareketleri daha önce yaptımı, evet yaptı. Kağıt 0.2X çok yaptı. O vakit kimsenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştı. kağıt zaten çöp olmuştu. kağıt toplanıyor denebiliyordu.
    Rıza yeniden aynı oyuna döndü. Acaba yine topluyormu...İeyho tek başına olsa yaa belki topluyordur denebilirdi. İEYHO, CEMAŞ VE NİBAS hareketlerine bakıldığında. acaba; Cemaştaki %100 bedelli için, Rıza nakit için İeyho ve nibas da mal satıyor olabilirmi. İnsanın aklına gelmiyor değil. NİBAS ve İEYHO da beklenti olusturdu, alış veriş merkezi ve coin arzı. ieyhonda her gün ilk dört kademeye milyonlarca lot yüklüyorlar, günlük 10 milyon lot işlem olsa dünya lot işlem yapmış. bu kadar lotu küçük yatırımcı aldıda şimdi satıyormu. insallah öyledir. Toplayan Rıza satan küçük yatırımcıdır. Böyle değilse; güldüğünüz başınıza gelecek demektir, burada çok kişi 11 yıllık ortak olacak vede yanıma arkadaş olacak. Bane göre Rızazede, yeni gelen çoluk çoçuğa göre rıza'nın adamı olacak.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. rıza sabah sabah üç kademeye 3.5 milyon lot koymuş.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 163/200 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •