Sayfa 163/184 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon
Arama sonucu : 1471 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: CCOLA - Coca Cola İçecek

Bu noktada kolayı satanlar düşünsün, ben az çok demeden gerekirse 1 lot lot bile almaya devam ediyorum.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Yapı kredi nin hedef fiyatı 110 tl civarı. 254 milyon sermaye X 110 = 27,9 milyar tl. Gerçi sallamak bedava, bu fiyat tahminlerini bazı çarpanlarla izah ediyorlar ama burası Türkiye.. Bu operasyonları al, İsrail borsasına koy , 20 favök çarpanı ile işlem görür ��
    Yani verhasıl kelam sn wasaban. Yapı kredi az bile demiş. Rakipsiz bir firma işmen gibi 5 6 fk dan işlem göremez.çarpanları bim gibi yüksek olmak zorunda. Olmaması işime gelir. Ben toplamaya devam ederim. İleride, şu anda alacağım her 100 lot kola ömür boyu hayatıma aylık 83 tl katkı sağlıcaktır.

10 bin lot kola aylık, hisse başı 10 tl temettü verdiği günler gelirse ki istese belki tüm karı dağıtsa seneye bile verebilir, aylık 8300 tl temettü demektir. Bazen bakkal hesapları jpmorganlardan, bofalardan, detaylı analistlerden, yüksek matematikten daha iyidir. Pek yanılmam...

Hedefim ilk başta 25 bin kişinin kola ihtiyacını sağlayan bir büyüklüğe ulaşmak,sonra 100 bin.
    Bi ufak şehrin sağlayıcısı olmak.

5.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Daha önemlisi yapı kredi 2021_2030 arası hacimsel büyümeyi türkiye %4 , yurtdışı operasyonları özellikle pakistanda birinciliğe oturması ile totalde %8 büyüme öngörüyor. Bu hacimsel büyüme enflasyon etkisi hariç direk mal satmadır. Yurtiçi yurtdışı makası bu verileri doğru kabul ederekten 2030 yılında %35 türkiye hacim, %65 yurtdışı hacim yapar. Ama ben daha iyi bir performansla ve inorganik büyüme özbekistanla yurtdışının %70leri belki 1,2 puan geçeceği öngörüyorum.
    Ben COLA ürünlerinin ( ağırlıklı şekerli- asitli) daha çok sosyo- ekonomik durumu düşük ülkelere yönelik olduğunu düşünüyorum… Bu açıdan Pakistan muazzam bir pazar. Fiyatlarda makul tutulursa, nüfus artışı desteği ile dediğiniz gibi Türkiye nin payı hızla azalırken, Pakistan - Özbekistan güzel pazar yeri olur..

6. Herkese iyi Pazar’lar...
    Bende Ccola’dayım kısa bir süredir...
    Dikkat çeken takas hareketlerinin sonunda bakalım ne çıkacak...
    1 Ekim itibariyle aralıksız satan emeklilik ve yatırım fonlarından çıkan 850.000 Lota karşılık, citi-doçe takasında artan 850.000 lot...
    Perşembe akşamı yaşanan değişimler endeks değişikliği (small cap) sebebiyle oldu ve birçok tahtada yaşandı...
    Önemli gördüğüm her lot fon satışının citiye park etmesi özellikle son 10 gündür...
    Seyredelim bakalım ne çıkacak altından...
    3. Çeyrek için 900 üstü bir rakamda gayet iyi gider...
    Umarım gönlünüzce olur...

62 lot isviçre banka kasasına aktarıldı.

8.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    62 lot isviçre banka kasasına aktarıldı.
    Hayrlı olsun

Sayfa 163/184 İlkİlk ... 63113153161162163164165173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •