Sayfa 164/932 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1. HUB 18.98 üzeri kapanışlar gelmedikçe mehter marşına devam eder.

2. Elinize sağlık Tolga bey Dandanakan bey,

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3. XU100 1445 üzerindeyiz 1465.48 potada.
    Bunu neden takip ediyorum endex te bir realizasyon başlarsa ortada liste miste kalmaz sıkı takip etmekte fayda var.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

XU100 1445 üzerindeyiz 1465.48 potada.
    Bunu neden takip ediyorum endex te bir realizasyon başlarsa ortada liste miste kalmaz sıkı takip etmekte fayda var.
    Listenin kalmayacağı aşikar, dalgaya karşı kürek çekmek anlamsız olur. Fakat geri dönüşte yine listenin hüküm sürdüğünü görebiliriz...

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey Dandanakan bey,

Teşekkür ederim Canel bey.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

XU100 1445 üzerindeyiz 1465.48 potada.
    Haklısınız, bencede ama listeyi derinlemesine incelersek dönüş yerleri için fikir edinilebilir

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Haklısınız, bencede ama listeyi derinlemesine incelersek dönüş yerleri için fikir edinilebilir

Aynı şeyden bahsediyoruz değil mi? Düşüşten sonraki toparlanma süreci? Liste düşüşe yakalanırsa StopLoss kullanmak gerekiyor, benim hiç beceremediğim bir şey... Olaki yapamadık, ortalığın durulmasını beklemekten başka çare olamaz...

Neyse daha düşüş başlamadan gardımızı alıyoruz, belki daha iyi yerlere gideriz...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Aynı şeyden bahsediyoruz değil mi? Düşüşten sonraki toparlanma süreci? Liste düşüşe yakalanırsa StopLoss kullanmak gerekiyor, benim hiç beceremediğim bir şey... Olaki yapamadık, ortalığın durulmasını beklemekten başka çare olamaz...

Neyse daha düşüş başlamadan gardımızı alıyoruz, belki daha iyi yerlere gideriz...
    Aynen Tolga bey, özellikle alkım için baktım 13.70 rakamı önemli. Daha altlarda mevcut elbet ama orası düğüm noktası aşağı kirilimda stop olunmalı geri geliş için grafikle anlatırım. Sayın Dandanakan da benzer görüşte olacağını düşünmüyorum.

Sayfa 164/932 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •