Sayfa 164/466 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Arkadaşlar eğer fiyatlara bakarsak çok aldanırız Bu fiyatlar saçma sapan bir oyunun parçasıdır.......!!!

Şirketin açıklaması şöyle arz talep meselesiymiş şuanki durum,piyasaya ayak uyduruyormuş anlayacağınız diyorlar....

Patronun sanki çok umrunda şirketin değeri aşağıda olmuş Şirketin değeri çok düşmüş tın diyorrrrrr.....
    Devletin onlara bir şey yapamayacağını bildiği için her türlü dümen yaparlar bunlar bence....

Biz de onlar gibi hissenin fiyatı umurumuzda olmazsa daha iyi olur bence,yoksa kafayı yer insan...

Kanmayın bu fiyatlar aldatmacadır...bunların derdi başka amacı belli...!!!

Yeterki istesinler her türlü fiyata getirirler Bence tabiki.....

Ekrandan uzak durun keyfinize bakın....
    Öfkeyle kalkan zararla oturabilir....

Onlar yalanla dolanla hala çok komik hareketler yapıyorlarsa...

Bizlerde polyanacılık yapalım gülelim geçelim bu fiyatlara yapılanlara...

Bunlar benim şahsi düşüncelerim olup....

Asla yatırım tavsiyesi değildir... sadece herkes kendinden sorumludur.....!!!!!!!

2. 10.09.2018 de 9 ay önce 2.10 dan alan mondi 1.40-1.50 den almıyor...

Tabiki tahtadaki elemanlarına ileri-geri yapılarak mal toplatılacak,daha sonra yüksek fiyattan birileri parayı götürecek...

SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Master_Gamer Guest
    Bu gün 56 dan çıktım malları.Hayrını görsün kim aldıysa.Bir daha da zor bulaşırım.ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Bu gün 56 dan çıktım malları.Hayrını görsün kim aldıysa.Bir daha da zor bulaşırım.ytd.
    UMARIM İYİ KAZANMIŞSINIZDIR. GÜLE GÜLE HARCAYIN PARALARINIZI.

BİZLERİ SORARSANIZ MALUM , SÖYLEMEYELİM, kazanamadık.

ytd.

5. Çimentolardan sonramı dedi birisi alooo kim dedi 🤣🤣

6. Her gün kontrollü bir şekilde 3 yada 5 kuruş arasında hareket eden kağıdı ne alabilirsin nede satabilirsin, ancak ve ancak alan yine kağıdı (yapay zeka) yada bir program kontrol edebilir. Tahminim bu yönde, bu programdan çıkılmadığı sürece kimsenin kazanma şansı yok.

Sadece o (kumarhaneyi çalıştıranlar)kazanacaktır, bundan şüphem yoktur.
    Eğer bir gün bu hareketlerin dışına çıkarsa bilin ki yapay zeka ayarları değişmiştir.

Kumar kağıdı 1 liralık pire, yolun açık olsun, bu paralar sana ne kadar helal, vicdanınla başbaşa kalınca hesaplaşırsın.

Ben baştan söylemiştim okul bitmesine 3 yıl var ve bekleyip uygun gördüğüm bir yerden satarım, öyle zararına falan veremeem, 3 yıl buralarda olurum.

Daha çok dertleşiriz, eğer birgün 3-5 neyse satarsam vedalaşırız. By by pire.

Ytd. Hiç değildir.

7. Bugün ilk defa yeni tanıştığım insanlardan bu hissenin adını duydum, benim elimde olduğunu bilmeden bana övdüler hisseyi, hissenin çok ucuz kaldığını süper alım fırsatı verdiğini, şirketin sahiplerinin kendilerine hisse alımlarını da genelde bu aylarda yaptığını (bu doğru sayılır daha çok ağustos gibi geri alım olabiliyor) yakın zamanda hissede hareket olabileceğini söylediler, ben kendimde olduğu için ilgilenmediğimi söyledim ama etrafta bunlar konuşuluyorsa yakında bir şeyler olabilir. Belki hisseyi robottan çıkarırlar, ne kadar ucuz hisse o kadar çok ortak demek ne de olsa... kendilerinin bileceği iş, ben üzülsem de sevinsem de daha buralardayım nasıl olsa.

Yatırım Tavsiyesi Değildir sadece başımdan geçen bir olayı paylaştım.

8. Bende bir rüya gördüm tire yükselmiş, aha dedim ben ki hiç rüya görmem, baktım açık kalan yer var mı diye , herkes tiye alır oldu ne hikmetse, rüya bu ya kalbim de temiz hani, belki dedim olabilir mi , olabilir bugün... Bakalım ah rüyalar gerçek olsa.

Sayfa 164/466 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •