Sayfa 165/601 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. .....
    Cemilsavar harici pek sataştığım olmadı ama uzun zamandır bulunduğum, arada ufak tefek yazdığım bu topikte kalbini kırdığım olmuşsa hakkını helal etsin.. Cümleten bol kazançlar..
    .....
    Son düzenleme : sonli; 19-06-2020 saat: 20:31.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Tsk pasta icin maydonozcu Kamil

3. Şirketin en büyük varlığı olan Antalyadaki doğalgaz santrali Üretim tesisletini aşama aşama orta asya rusya gibi ülkelete kaydırmaları gelecek için iyi umut verir.

Afrika ülkeleri pek güven vermiyor, her an önemli sorunlar üretebilir. Şirket yönetimi “bu güne kadar afrikadaki ülkelerde kaç milyon dolarlık ne üretim yapmış, bu miktatın ne kadarı tahsil edilmiş ve kadarı alacaklı durumda” diye bir yatırımcı sunum yapmalı!

4. Daha önce mart nisan gibi aracı kurumlara, yatırımcılara böyle bir sunum yaptı diye biliyorum..
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirketin en büyük varlığı olan Antalyadaki doğalgaz santrali Üretim tesisletini aşama aşama orta asya rusya gibi ülkelete kaydırmaları gelecek için iyi umut verir.

Afrika ülkeleri pek güven vermiyor, her an önemli sorunlar üretebilir. Şirket yönetimi �bu güne kadar afrikadaki ülkelerde kaç milyon dolarlık ne üretim yapmış, bu miktatın ne kadarı tahsil edilmiş ve kadarı alacaklı durumda� diye bir yatırımcı sunum yapmalı!

5. Bu hafta aksen haftası olsunn

6. Olsa keşke ama izin vermiyorlar...
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu hafta aksen haftası olsunn

7. Tahtanın üstüne kabus gibi çöktüler...

8. 10 senedir gitmemiş mendebur takılıp bankaların peşine gideceğine hala puştluk peşindeler.

Sayfa 165/601 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •