Sayfa 166/332 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2649 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yine aynı hikaye, 1 milyar brüt kar finansman gideri huplemiş ve ilk 2 çeyrekteki 117 m zarara ilave zarar yazmış yine, zararı kapatıp ufak kar yazar diye umutluydum.
    Ft-2 detayları paylaşmış zaten, yönetim finanstan hic anlamıyor, yatırım da yatırım önce borcu azalttım yahu, her alana dalmayın.
    Bu arada bilanço öncesi hissedeki aşırı satış da cok manidar, bilançodan şüphelenmistim haklıymışım, bu durum yilarin Karelcisi olarak midemi bulandırdı açıkçası.
    finansman gideri olayı bitiriyor..bunu bedelli ile çözmek mümkün değil yanlış giden birşeyler var...1 milyar bürüt kar 920 milyon finansal gider uğraş dur...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --faaliyet raporunda, bu çeyrek şöyle geçti, önümüzdeki dönemler şöyle şöyle bekliyoruz mealinde en ufak bir laf yok...ayni şeyleri yıllardır değiştirmeden gönderiyorlar....

--benim takip ettiğim diğer şirketlerin hemen hemen hepsinde geleceğe dönük bir şey olmasa bile faaliyet dönemin ile ilgili bir şeyler söylüyorlar...

--neden otomotiv sektöründeki üretim maliyetinin aşırı yükselmesini yazmazlar?...

FAALİYET RAPORU NAZIL YAZILIR... BİR ÖĞRENSİNLER:
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1211674 sayfa 5-10 arası
    Yakında ekrana çıkıp açıklar mühendis bey, ancak öyle haberimiz olur, rapor, kap falan alışkanlıkları yok maalesef.
    Bu oto elektriğinden çok ekmek yiyecek birgün, dönemsel inişler çıkışlar normal, ben umutluyum bu faaliyetlerden.
    Borç işinibi bir an önce çizmeleri lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    finansman gideri olayı bitiriyor..bunu bedelli ile çözmek mümkün değil yanlış giden birşeyler var...1 milyar bürüt kar 920 milyon finansal gider uğraş dur...
    Aynen, her dönem bunu dile getiriyoruz ama yönetim çözüm üretemiyor, finanstan zerre anlamıyorlar.

Biz bazıları gibi boş konuşmuyoruz işkembeden atmıyoruz yukarda ki linki izleyin sonra yazın bakalım Karel mi Vestel mi

6. Önümüzdeki yıl 15 milyar mal satar öder bütün borcunu.
    Geçen yıl 9 aylık bilançoda çok çok eleştirilmişti. kağıt tavan yapıp kasım ayı sonuna kadar 2 ye katladı.

Alıntı Originally Posted by mico Yazıyı Oku
    Önümüzdeki yıl 15 milyar mal satar öder bütün borcunu.
    Geçen yıl 9 aylık bilançoda çok çok eleştirilmişti. kağıt tavan yapıp kasım ayı sonuna kadar 2 ye katladı.
    geçen sene bu dönemde endekste zaten ralli vardı...hisse zaten ucuzdu...bedelli işe yarayacak, otomotiv ve diğer sektörlerden ciddi kar gelecek beklentisi vardı....şimdi ise tersi...

8. Brüt kar ve FAVÖK 2 katına çıkmış.
    4500 kişi personele sahip firmanın 1-2 aylık maaş ödemesi kadar dönem zararı açıklayınca mı kötü firma.

Sayfa 166/332 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •