Sayfa 167/953 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 7620 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    0.93 kapattı hayırlı olsun.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Devre kesti mi şimdi bu?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Devre kesti mi şimdi bu?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Esra hanım çok geriden geliyorsunuz . Devreyi sabah kesti. İnvesting tede yazdınız oradanda cevap vermiştim...

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Esra hanım çok geriden geliyorsunuz . Devreyi sabah kesti. İnvesting tede yazdınız oradanda cevap vermiştim...

Bugün çok yoğunum takip edemedim de madem devre kesti nasıl 0.93 gördü de geri geldi bu? 93te nasıl kalmadı? 91'e geri gelmiş.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bugün çok yoğunum takip edemedim de madem devre kesti nasıl 0.93 gördü de geri geldi bu? 93te nasıl kalmadı? 91'e geri gelmiş.

Devreyi 0.93 te değil 0,86 larda kesti..

6. tavana yapışmış halaaa alan var ...alanların bir bildiğimi var acaba ilginç

7. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bu pasta tavan yapar sahsi gorusum

Sayfa 167/953 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •