Sayfa 168/1003 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Hisse Fonlar için kritik bir noktaya doğru gidiyoruz sanki. Ekte teknik analizleri ile ünlü Murat Arslanoğlu’nun bir analizi var Bist100 için.

https://twitter.com/mrarslanoglu/sta...558915073?s=21

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by tim42 Yazıyı Oku
    NNF kap göndermiş. İNFO hisselerinin %5'ini aldığı için. Alark, İnfo, Ozkgy, Aksen, İndes, İsmen hisselerine ağırlık verdiklerini tahmin ediyorum. Halka arzdan da Kervan gıda aldılar. Ayrıca Arcelik, Eregl, Toaso hisseleri de portfoylerinde vardır muhtemelen. Bu ay sonunda portföyü açıklayacaklarını beyan ettiler ya bakalım.
    Kervan bana da geldi halka arzdan, satmayayım bari

3. Garanti bankasından ppf almak istediğimizde ppz fıl gibi sürekli işlemini gerçekleştiremiyoruz diyor bu fonlar hep dolu mu ne zaman denesem böyle oluyor

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ScourgeofGod01 Yazıyı Oku
    Garanti bankasından ppf almak istediğimizde ppz fıl gibi sürekli işlemini gerçekleştiremiyoruz diyor bu fonlar hep dolu mu ne zaman denesem böyle oluyor

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her gün düzenli alırım, herhangi bir ppf'nin hiç dolu olduğuna rastlamadım. Sorun başka şey kaynaklıdır muhtemelen sürekli aynı şey olmaz.
    Son düzenleme : hellistheothers; 03-12-2020 saat: 11:58.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5. İki gün önce, akşam saatlerinde bende vakıfbank ppf yetersiz fon adeti nedeniyle alamadım.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    İki gün önce, akşam saatlerinde bende vakıfbank ppf yetersiz fon adeti nedeniyle alamadım.
    Bana da iş cep saat 16 sonrası aldırmadı geçenlerde kendi ppfsini...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. 16 dan sonra ihaleler işlemler vs. kapanıyor çünkü. Birisi satmadan alamazsınız.

Ogleden önce herhangi bir PPF'in kota uygulayacağını sanmıyorum adı üstünde likit varlıklara yatırım yapılıyor. Eşyanın tabiatına aykırı.
     Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    İki gün önce, akşam saatlerinde bende vakıfbank ppf yetersiz fon adeti nedeniyle alamadım.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Kervan bana da geldi halka arzdan, satmayayım bari
    Norveç Varlık Fonu ile ortak olduk 😊

Sayfa 168/1003 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •