Sayfa 169/520 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. sonrasında da 3.60 lar var.. orayı da geçsin 6 yı o zaman kunuşalım.

2. fibonacci grafiğine göre 3,24 geçer ise 4,81 yolculuk başlar gibi bakıp izleyeceğiz
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    yarın tavan olmaz diye bir cümlem yok ki.. Yarın tavan 2.49 sonrası ??? Sonrasını hep beraber göreceğiz. üzerinde tutunmadan olmazzzz...
    hedef belli sen ne dersen de benim adım amor hisse dediğim yere gelecek yıllarımı verdim ben bu işe allaha emanet son kararlarınız mutlu etsin ytd

amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

http://www.resimag.com/p1/1458babf18.png
    6 ile 6.33 arası görünüyor tek fiyat işlerine geliyor

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Beyler bayanlar herkes kendi kararını kendi versin yarın tavan olma ihtimali kadar taban olma ihtimali de var. Dikkatli olun sonra ağlarsanız yemin ederim hepinize gülerim. Sağa sola bakıyorum sanki bedava ekmek dağıtıyorlar gibi herkes kuyruğa geçmiş. Satış yeterince doyuma ulaşırsa ayvayı da yeme ihtimaliniz var gerçekten dikkat!

6. Galip tahtayı izliyor mu, izlemiyor mu?
    Her an herşey olabilir. Yukarı yolculuk işine geliyordur.
    Motor zorlarsa turbo tuşuna basabilir.

Genelde dipten çıkan hisse %100 prim de ya soluklanır yada düzeltme gelir. Ama tek fiyat işlem görüyor... O alışta görünen lotlar hepimiz biliyoruz ki tek tuşla iptal edilebilir! Açıkçası enteresan durumlar oluyor, piyasa değeri, sektörüne göre durumu vesaire... Yazdıklarım yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

8. Kimse kimseye bedava ekmek yedirmez. Büyük oyunların çatışması varsa bundan küçük yatırımcının faydalanmasını isterim ancak yaprağı yerseniz de karışmam güler geçerim )

Sayfa 169/520 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •