Sayfa 169/339 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bende diyorum buradan mal topluyorlar ky yı etkilemek içinde bazı kurumlardan mal satıyorlar ama o satılan lotları da yine kendileri alt kademelerde topluyor başka başka aracı kurumlardan bankof un mal satması feyk işlem
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Pazarlamacılar akşama kadar yazıp işini yapıyor zaten. Ekmeğinizi bu işten kazanıyorsunuz anlıyoruma ama yapmayın, ayıptır, gunahtır.
    Kural 1, asla bir pazarlamacıya cevap verme. Onları daha saldırganlaştırırsın.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

3. SPK cezamı kesmiş bilen varmı 11000 lot yazılmış yahu rakam değil ki bu 160 dan hesaplardan 2 milyon TL etmiyor yahu ne alaka

4.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Pazarlamacılar akşama kadar yazıp işini yapıyor zaten. Ekmeğinizi bu işten kazanıyorsunuz anlıyoruma ama yapmayın, ayıptır, gunahtır.
    Kural 1, asla bir pazarlamacıya cevap verme. Onları daha saldırganlaştırırsın.
    Kural iki şimdi elimdeki lot belli gel inceleyelim bu gün Bi tane alıp satmışsam veya telefonum burda olduğu gibi sana verecem istediğini yap al incele eger pazarlamada kastın ne onuda anlamış değiliz eğer dediğin gibi değilse ...

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    SPK cezamı kesmiş bilen varmı 11000 lot yazılmış yahu rakam değil ki bu 160 dan hesaplardan 2 milyon TL etmiyor yahu ne alaka
    ne cecası hocam hayırdır,hisse neti okuyup cezamı kesıyorlar
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Yo 11 bin lot alınmış kim almışsa işte satması yasak şimdi tamda bakmadım da patron eşi dostu yönetime yakın birinin 1. Derece yakını gençten biridir kesin ne yaptığını bilmeyen biridir

7. bu gün cuma ....işlerimin en yoğun olduğu iki günden biri...bu gün iş yerinde çok yoruldum...şimdi baktığımda 156 yı göstermişler...ben de umuyorum ki bu bir düzeltme olsun..her hissede yaşıyoruz bunları..biz alıştık artık...çıkışı sadece 176 ya kadar olduğuna inanmıyorum...açıkçası inanmak da istemiyorum...

diğer hisselerimden biri daha cwene gibi ekside....diğer üç tanesi ise artıda..bu günlük onlardan moral buluyorum...nasip nasip nasip...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ne cecası hocam hayırdır,hisse neti okuyup cezamı kesıyorlar
    bir spekten sızan bilgilere göre hisse nette yazılanlara ceza kesilmiyormuş... zaten kesilirse ceza yemeyen kalmayacak...cezalar daha çok twiteerda yazılanlara kesiliyormuş....eğer twiteerda sen bir hisse hakkında olumlu yazdıktan sonra 5 veya 7 gün içinde satış yaparsan cezayı yersin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 169/339 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •