Sayfa 17/339 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 129 - 136 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Size sadece helal olsun diyebilirim. 5 üzerinde bekleyebilen aldığı riskin ödülünü de alır. Daha önce yazmistim genellikle 2 günlük yukselis grafigi cizen arkadaş bugün 3. Gunu yesil tamamladi. Farkli bir durum var diye yorumluyorum gecmistekilerden.
    ayrıca tatili uzatma kararı aldım....kamboçya-vietnam-filipinleride göreyim ....nasıl olsa bolca tatil parası cıktı ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Size sadece helal olsun diyebilirim. 5 üzerinde bekleyebilen aldığı riskin ödülünü de alır. Daha önce yazmistim genellikle 2 günlük yukselis grafigi cizen arkadaş bugün 3. Gunu yesil tamamladi. Farkli bir durum var diye yorumluyorum gecmistekilerden.
    senin gözün hala fonette kalmış gibi 3-5 bıraksaydın keşke dert etmezdin...ytd

3. Iş ten alınan mallar çiti doce ve teb e firmanınmış.ytd

4. Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum 2019 ilk çeyrek nasıl gelir sizce birde şirket gelecek vaat ediyormu almak istiyorum ama pek bir bilgim yok teşekkürler

5. 2 aracı kurumun toplam 1 milyon Lot maliyeti 5.40.1 yıldır bekliyor. İsyatirim takaslarının son halini 2 gün geç geldiği için bilmiyorum.ama a.o 4.40 diye tahmin ediyorum.kağıt ta foneti çok iyi bilen orta ve küçük yatırımcı 4.5-4.8 de çok döküldü. Çünkü yazı yazan azaldi.Galip bu kagıtı 2 ye katlamadan dökmez diye kaldim iyimi yaptik kötü mü görecegiz.

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Iş ten alınan mallar çiti doce ve teb e firmanınmış.ytd
    o
    Firmanın derken. Aciklarmisin

7. Virman ytd

8. Galip mi aldı ki

Sayfa 17/339 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız