Sayfa 17/199 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 129 - 136 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1.  Alıntı Originally Posted by couchsurfer Yazıyı Oku
    Vallahi 4-5 gündür grafiğine bakıyorum, gidişata bakıyorum, gözüme güzel görünüyor. 0,41'i 2-3 vakte kadar deler ve muhtemelen ilk etapta 0,5x'lere kadar gider gibi duruyor...

Ama!

1- Hacim lazım;
    2- Hikaye lazım.

Var mı bu hissede bir hikaye, beklenti?

sizin için beklentımıdır degılmıdır bılmem ama yanlış hatırımda kalmadıysa 1.67 cıvarında ieyho ile birleşecek ., yada nasıl bi birleşme olacak yada olmıyacak ., bekleyip görecegiz.

fıyat yerlerde sürünüyor haber akısının yogun olacagı bı sürece gırıyoruz tahmınım çok sert yukarı hareket etmesını bekliyorum

harekete başladıgı an kımse almaya fırsat bulamadan direk cıkacak gibi hissedıyorum.

yanılıyorda olabılırım ama tahminim bu şekildedir...

yazılarım yatırım tavsiyesi içermez...

2.  Alıntı Originally Posted by kibirli Yazıyı Oku
    sizin için beklentımıdır degılmıdır bılmem ama yanlış hatırımda kalmadıysa 1.67 cıvarında ieyho ile birleşecek ., yada nasıl bi birleşme olacak yada olmıyacak ., bekleyip görecegiz.

fıyat yerlerde sürünüyor haber akısının yogun olacagı bı sürece gırıyoruz tahmınım çok sert yukarı hareket etmesını bekliyorum

harekete başladıgı an kımse almaya fırsat bulamadan direk cıkacak gibi hissedıyorum.

yanılıyorda olabılırım ama tahminim bu şekildedir...

yazılarım yatırım tavsiyesi içermez...
    Yanıt için teşekkürler.

Bol şans..

3. bir zamanların gözde hissesiydi şimdiki durumuna bak sürünüyor

4. Haber gelse ne olur kimse bu adama güvenip yatırım yapamiyorki saatli bomba gibi eline alanda kalıyor.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by cevattimur Yazıyı Oku
    Haber gelse ne olur kimse bu adama güvenip yatırım yapamiyorki saatli bomba gibi eline alanda kalıyor.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gerçekten sıkıntılı tahtalar ışık grubu ışık vermiyor

6. Orta vadede iyi olur alan ihtiyaç olmayacak para ile almalı..şimdi dikkatleri çemaşa çevirip onu giydirme peşindeler..sıra bunada gelecek..herkese bol kazançlar..ytd

7. Gozalti pazarina gidecek gibi duruyorr ..surekli
    0.38 PAZARLIYORR

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Borsa rekor kirmiss ...usas ve usasa benzer bir cok hisse diplerde spk gozyumuyo yatirimci soyuluyo makamlar seyirci kaliniyo . Spk yi arayip derdini anlattiginda boyle hisseleri nie aliyosunuz bist 30 varmen dyorlar isnaf spk siz bu sirketleri niye borsada islem yapmasini izin verdiniz .suc bizimm .boyle sirketleri k.y soymalari icinmi borsada islem gordurup sonra ky sucluyosunuz.yaziklar olsun bu hirsizliga ortak olan yetkililere

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 17/199 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •