Sayfa 17/258 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2060 madde; 129 - 136 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

125 e kadar çizdiyse o salak, 116 ya düşerken satışları kim karşıladı? Aynı salak mı? Basbaya spekülatör işte...

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    125 e kadar çizdiyse o salak, 116 ya düşerken satışları kim karşıladı? Aynı salak mı? Basbaya spekülatör işte...
    Takasi incelerseniz az bucuk anlasiliyor.o alislari goren benim gibi kekler la ne oluyor diyerek 117-118 e alis girdi.) Y.t.d

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Takasi incelerseniz az bucuk anlasiliyor.o alislari goren benim gibi kekler la ne oluyor diyerek 117-118 e alis girdi.) Y.t.d
    Her neyse biz de sizin gibi buralarda bekliyor olacağız şimdilik...

Bu grafikte ( 5 dk ) bozulma yok, olursa düşüneceğiz...

4.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    paylasin o zaman su takaslari burda her aksam , zahmet olmazsa , lutfen

5. Benden başka kimse yok sanırım

6. Sabah 35 aldım 39 verdim sonra 32 den tekrar girdim nihayet hareket başladı 37 üzerine atacak mı bakalım

7. Erken verdik döner diye ama dönmedi elinde olan varsa bol kazanç dileyelim izlemeye devam tabi

8. Yuh yani tahtada nolmuş iyiki bakmaya fırsat olmamış yoksa tekrar girerdim bu adamlar hep aynını yapıyor
    İnşallah yukarda yakalanan ky arkadaşlar olmamıştır kendileri çalıp kendileri oynamıştır

Sayfa 17/258 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •