Onemli Gunler Banner
Sayfa 17/45 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 353 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Hisse_ trade

1. Üstad vestel güzel yükseldi.size göre devam eder mi bu trend

Alıntı Originally Posted by xnon Yazıyı Oku
    Üstad vestel güzel yükseldi.size göre devam eder mi bu trend
    rakamları dikkate alarak yazan biri olarak baktığımda evet daha gider gözüküyor ama nasıl gider.. yan yoldanmı yoksa otobandanmı.. takip ederek satacak yerde satıp alacak yerde alarak devam edeceksiniz. yani alır tutarım diye bir borsa olmaz. bakmayın siz öyle söylediklerine. işin kolay tarafı o.. ne halin varsa gör diyor yani
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bu arada yarın güçlü bir artı açılış gelebilir olmasına rağmen, bu gerçekten döndüğümüzü gösterir yoksa düzeltme devammı eder. bu konuda şüphelerim olduğu için piyasa otursun diye bir kaç gün pas geçeceğim. bu arada KRDMB ve KOZAL dünkü sert satışlara rağmen dengesini bile bozmadı. buda bana göre kağıtların sağlamlığını gösterdi
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

insan uykuyu alınca oraya bak buraya bak derken yinede şu kağıtlara bir bakayım demekten kendini geri koyamıyor

MPARK_ bu kağıt benim hoşuma gitti ama asla yatırım tavsiyesi, al tavsiyesi değildir. tamam ben bu kağıtlarda sıkıntı olmaz diye paylaşıyorum ama bunun birde oynaması var. desteği var, direnci var, türlü türlü abidik gubidik işler dönüyor. mesela endeksi misal verelim. adam sabah artı gaplı güzel bir açılış yaptıktan sonra kucağa çekip tepeden çakabilirler. belkide ciddi bir alımdır. bunu ancak dirençlerini takip ederek anlayabiliriz. ama oyuncu direnç neresidir göremiyorsa allem edip gullem edip kucağa çekerler. sonuç olarak kendi hakimiyetimde olmayan hiç bir kağıdın arkasında durmam! çünkü aldırmak, sattırmak, farklı bir olay.. ama hobi olarak düşüncelerimi yazarım. bunu yapan bir ben değilim çünkü.. bakın piyasaya 400 bin üzerinde yeni yatırımcı gelmiş. size garanti ederimki, bunların içinden üç beş ay sonra şu kadar yıldır borsadayım diye amerikayı kendisinin keşfettiğini sanan onlarca usta çıkacak bu işler bizim memleketimizde böyledir
    Son düzenleme : karar_anı; 12-06-2020 saat: 05:43.

çok ilginç bir piyasa var. tabii bunların hepsi oyundan başka birşey değil.. çünkü göstererek almıyorlar ve üstüne birde satış havası yaratılmak isteniyor. bunu xu030 hisselerindeki büyük hisselerin hareketsizliliğne rağmen böyle düşünebiliyorum çünkü xu030 bana göre çoktan beri al yaktı ama silkeleme yapıyorlar

KRDMB_ kağıtlar aynı gün yukarı fişekleyerek cevap vermeyince oyunun içinde olmayan pek göremiyor ama, ben bu kağıdı yazdığımda 2.60 almayanı dövüyorlardı damlaya, damlaya, göl olur hesabı gidiyor. buda farklı bir tarz demekki.. hatırlarsanız benim buna benzer birde TSKB vardı aslında kağıdı tanıdığım için ağır ağırda olsa varacağı yere varır diye bir tahminde bulunmuştum maaşallah tay olmuş

KOZAL_ öksüz muamelesi yapmadan bunada bir iki laf edelim dedim kağıt 72.75 destek yaparak yukarı topuklamış. üç adım yürüdükten sonra ben vazgeçtim geri dönüyorum diyeceğini düşünmüyorum başka garip varmı diye baktığımda.. evet bir tane daha var ama, ben ona ilk gün direnç vermiştim kafayı çarptı döndü. daha sonra belki elinde olan varsa moral olur diye bir kaç kez yazdım benim sırtımda kaldı farkındayım olsun para kaybolmasında gün kaybolsun

VAKFN_ bununda farkındayım görmüyor değilim. yılan gibi nerden girip nerden çıkacağı belli olmuyor.. aman, aman, allaha yakın bana uzak olsun böyle, böyle, tanışacağız işte arkadaşlarla şaka makada gerçekten kağıdı tanımak çok önemli bu oyunda..

Sayfa 17/45 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •