Sayfa 17/79 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 625 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    bakın vahit kiler diğer halka arzlarda neler yapmış.kiler market ve klgyo da milleti soydu soğana çevirdi.şirketleri cilalayıp misli misli fiyata halka ırz etti.sonra klgyo ya elindeki depoyu mepoyu misli misli fiyata satıp kasayı boşalttı.
    bu turekside kurmuş. 30 kırk otobüs resmi koymuş.belki o araçlar bile kiralıktır. devletin ballı servis taşımacılık işlerini yapıp vurgun yapıyormuş galiba.
    şimdi borsada halka arz vurgunculuğu başladı.kim şeyimm hıyar dese millet bir avuç tuz alıp koşturuyor
    ulan bu tureksi millete 1 300 000 000 liradan kakalayacak.

ha zaten herkes kapıştığı için çok az lot düşüyor. sonra tavan tavan gidiyor . son alanlarında elinde patlatıyorlar.sakınn tavan serilerinin sonunda alımm yapmayın elinize verirler.türk ilaç serumu 7 misline çıkardılar eşşeklerin eline verecekler yakında.sonra yandım anam diye bağıracak millet.
    turekstede kaçınılmaz son.patronların ne yapacakları belli eninde sonunda milletin ansını ağlatacaklar.bunların gözü doymaz
    2 katına çıksın yeter

2.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    2 katına çıksın yeter
    2 kat eskide kaldı en az 3 katı artık

3.  Alıntı Originally Posted by garajack Yazıyı Oku
    2 kat eskide kaldı en az 3 katı artık
    benim bile alasım var.nakit olaydı düşünürdüm.kimse hissenin ederini sorgulamıyor.tavan tavan gidiyor halka açılanlar.bi arada bedelli açıklayanlar tavan serisi yapıyordu.eskiden bedelli denildimi patron soygun yapacak derlerdi hisse taban çekerdi
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    benim bile alasım var.nakit olaydı düşünürdüm.kimse hissenin ederini sorgulamıyor.tavan tavan gidiyor halka açılanlar.bi arada bedelli açıklayanlar tavan serisi yapıyordu.eskiden bedelli denildimi patron soygun yapacak derlerdi hisse taban çekerdi
    Borsada yatırımcı 2 milyonu geçince sıkıntılar başlar. Birileri milleti çarpmaya illaki gelecek. Aç gözlü olmamak lazım

5.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Borsada yatırımcı 2 milyonu geçince sıkıntılar başlar. Birileri milleti çarpmaya illaki gelecek. Aç gözlü olmamak lazım
    çarpma diyince kilerlerin eline su dökecek adam zor bulunur.adamlar bakkal dükkanından milyarlarca dolarlık holdink oldular.bedelli furyası başladı hemen klgyo da bedelliyi çaktılar.hisse 1.7 lerden 17 liraya kadar çıktı.ellerindeki hisselerinde bir kısmını çaktılar millete.sonra yüksek fiyatan bedelliyide çaktılar.sonra operasyon bitti ve hisse fısss indi.şimdi halka arz furyasını gördüler ve fırsatı kaçırmamak için tureks diye 1.300.000 milyonluk bi balon şirketi çakacaklar.ne doymaz yaratıkmış bunlar ya.bide halaka klgyo yu satarken beddua almayacağız demişlerdi . şaka gibi ya
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

Bu hafta açılır mı tahta

7. Arz bittikten bir hafta sonra açılıyor genelde.

Alıntı Originally Posted by sprite07 Yazıyı Oku
    Arz bittikten bir hafta sonra açılıyor genelde.
    Yarın açılması lazım o halde

Sayfa 17/79 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •