Sayfa 170/930 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Girmezsek de alırız temettümüzü, yazı bekleriz sıkışan bıkan olursa lotumuzu artırırız)))))))
    Hah is'te benim yaptigim tam da bu.

Ihsan Bey yazmis ya, teoriyi anlatiyorum ama ben yapamiyorum diye.

O hesap.

Nakit kar payimizi alir, iyi fiyat bekleriz, bulursak yeni kuzulari suruye katariz.

Aynen sayın hısım yalnız ben grafikleri inceledim eski yılların bazılarında o düşüş olmamış.Bu yıl benim zannımca değişik bir yıl olacak hem memleket için hem ekonomi için hem iş yat için.

3. Kalvin, yuru git servis kacacak..

4. ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Sadece ilk primleri toplamı 17 milyar TL olan milyarlarca TL’lik BES’in, piyasaya açık kısmı hepi topu 100 milyon olan bu hisseye talebi olsa ne olur olmasa ne olur.

Sanırım herkes gönlünden kağıt yürüsün gitsin istiyor bunada sebep yaratıyor kendince.

Hissenin bir yıl boyunca toplam işlem hacmini toplasanız belki 150 çok sıksanız 200 milyondur. Yani bir lot hisse altı üstü iki kez işlem görüyor koca senede. Bunun manası millet elindekinden memnun demektir. Böyle hisseye BES el atsada bir şey çıkmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by ctugrul Yazıyı Oku
    Sadece ilk primleri toplamı 17 milyar TL olan milyarlarca TL’lik BES’in, piyasaya açık kısmı hepi topu 100 milyon olan bu hisseye talebi olsa ne olur olmasa ne olur.

Sanırım herkes gönlünden kağıt yürüsün gitsin istiyor bunada sebep yaratıyor kendince.

Hissenin bir yıl boyunca toplam işlem hacmini toplasanız belki 150 çok sıksanız 200 milyondur. Yani bir lot hisse altı üstü iki kez işlem görüyor koca senede. Bunun manası millet elindekinden memnun demektir. Böyle hisseye BES el atsada bir şey çıkmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    BES'e dahil fonların hisse senedi alıp portföyüne koyması mantıklı ama ISYAT daha çok bir fon gibi. Bir fonun başka bir fonu portföyüne katması kadar saçma bir şey yok. Bence BES ile ISYAT arasında hiç bir ilişki ve alaka yok.

6. Katılıyorum. Zaten, BES için çooook ama çok küçük bir şirket bu.

Tamamdır arkadaşlar diyen gitti.Laz fıkrasındaki gibi mesela dedik diyelim gitsin))))))))))

8.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    BES'e dahil fonların hisse senedi alıp portföyüne koyması mantıklı ama ISYAT daha çok bir fon gibi. Bir fonun başka bir fonu portföyüne katması kadar saçma bir şey yok. Bence BES ile ISYAT arasında hiç bir ilişki ve alaka yok.
    ISYAT Bist'te islem goren bir hisse senedidir.

Onun fon olmasi bir bu gercegi degistirmez.

O'nun BES fonuna dahil edilmesinde kurallar acisindan bir sakinca yoktur.

Esik degeri 13.50 olarak aciklanmistir.

Sene sonunda bakariz hangi BES yilda %13.50 getirmis.

Sayfa 170/930 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •