Sayfa 170/186 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
Arama sonucu : 1485 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: GLDTRF QNB Finans Portföy Altın Borsa Yatırım Fonu

1. Kim dedi bizim broker borsa fonlariyla alakası yok dedi....
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    altin fonlarinda stipaj sifirlandi mart ayina kadar rahatiz. ama gumus fonu da dahilmi buna acaba.
    M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben mal almadım aşağıdaki tehlikeye binaen....durum buysa parlte çöker dxy çıkar ons ve gümüş sert düşer....yarın piyasa kapalı fonlar ons calismiyo ama biz açığız.... son kapanışa göre robot çalıştırır....yarın gümüş ve altın fonu alırsanız p.tesi babayı yersiniz....

ABD Temsilciler Meclisi'nin Cumhuriyetçi üyeleri, Demokratların Kovid-19 salgınına yönelik ekonomik destek paketinde yer alan 600 dolarlık nakit para yardımını 2 bin dolara çıkarma girişimini ABD Başkanı Trump'ın çağrısına rağmen reddetti. https://t.co/TWpgCwMBhy

Alıntı Originally Posted by tortumlu Yazıyı Oku
    Ben mal almadım aşağıdaki tehlikeye binaen....durum buysa parlte çöker dxy çıkar ons ve gümüş sert düşer....yarın piyasa kapalı fonlar ons calismiyo ama biz açığız.... son kapanışa göre robot çalıştırır....yarın gümüş ve altın fonu alırsanız p.tesi babayı yersiniz....

ABD Temsilciler Meclisi'nin Cumhuriyetçi üyeleri, Demokratların Kovid-19 salgınına yönelik ekonomik destek paketinde yer alan 600 dolarlık nakit para yardımını 2 bin dolara çıkarma girişimini ABD Başkanı Trump'ın çağrısına rağmen reddetti. https://t.co/TWpgCwMBhy

El mahkum sonuç değişmez,para basacaklar,pazartesi olmaz salı olur salı olmaz çarşamba olur altın gümüş hep yukarı hep yukarı,bu bence 2026 e kadar hep böyle.

4. Biraz gevşer alttan alırız patron....el mahkum ama bir aya sarkip bidene birakirsalar bir ay oksijensiz kalır her yer....
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    El mahkum sonuç değişmez,para basacaklar,pazartesi olmaz salı olur salı olmaz çarşamba olur altın gümüş hep yukarı hep yukarı,bu bence 2026 e kadar hep böyle.

5. ABD/PELOSİ: 2000 DOLARLIK KİŞİSEL TEŞVİK KONUSUNDA BAĞIMSIZ OYLAMA PAZARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

ABD/PELOSİ: TRUMP 2000 DOLARLIK TEŞVİK PAKETİ KONUSUNDA CİDDİYSE CUMHURİYETÇİLERİ DESTEĞE İKNA ETSİN

6. benin uzman mesaj atmis altin fonlari da var listede. arastirmak lazim altin fonu yaziyor acik acik. birsa altin finu ile nirmal altin fonu arasinda fark var mi. nerede yaziormus birsa altin fonunda verg lmadigi.

7. bir yerde okudum borsa yatirimcisiunun biri aracisi tarafindan gmstr de vergi stopaji 0 bilgisi verildi yazmis. bu olayi netlesirmek lazim.

8. Gldtr almayın....gösterge 39.5 fiyat 40.07...dograrlar sonra

Sayfa 170/186 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •