Sayfa 172/1008 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Vıop LVI

İsrail Ankara büyükelçisiği önünde hareketlilik var deniyor....henüz teyit edemedim....Bu gece orada olacak bir gözümüz....Halk olarak insanların vicdanını yaraladı....
    İş gittikçe bil yöne evriliyor

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben ,genelde geceyi yüksek alkol oranlı içki ile başlamam ..bu akşamı sen ,sevgili el turco ve nohut şerefine ..

TANQUERAY NO. TEN CİN ,,ile başladım ..Tonik ve Limon ile

Renk hoşuma gittiği için

Gin tonic benim ictigim tek icki diyebilirim ve neredeyse her gun 1 duble icerim

Benim favorim Hendricks ama Tenqueray da cok severim

TR de var mi bilmiyorum ama Tenqueray in flavor lu olanlari da var mesela Sevilla.

Onlari da denemelisin

3. Sasa PTA tesisi devreye alınması 2023 4.çeyrekten, 2024 ün 2. yarısına kaymış. Yani 2024 sonuna kadar yolu var..1 yıla varan gecikme...
    Yatırım tutarı 1.1 milyar dolardan, 1.4 milyar dolar diye revize edilmiş...%30 a yakın artış..

Hayırlı işler..

4. Vade başından beri ,herhangi bir pozisyonum yok ..şaka olarak yazıyorum ..ama yön hakkında yazılarım belli

Ben ,yıllarca burda online yazmaya dikkat çektim ,,hadi tam online olmazsa bile en azından yön hakkında samimi yazmak ..

İş'imden dolayı gün içinde burda olamıyorum ,online yazamıyorum ..fakat online olmadığımda pozisyon aldığımda ,akşam ekstre gönderiyorum ki samimiyetim belli olsun ..ki artık herkes beni biliyor ..bende pozisyonum hakkında yalan olmaz ..kimseye yalan borcum yok ,para borcum yok ..kendi paramla oynuyorum -defalarca kaybımı da kazancımı da kimsenin yapamadığı kadar mert'çe yazdım ..

Ve çok mutluyum ki ..bugün bu kadar volatil bir piyasada herkes kazancını da kaybını da net yazdı ..
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Gin tonic benim ictigim tek icki diyebilirim ve neredeyse her gun 1 duble icerim

Benim favorim Hendricks ama Tenqueray da cok severim

TR de var mi bilmiyorum ama Tenqueray in flavor lu olanlari da var mesela Sevilla.

Onlari da denemelisin
    Cin sevdiğim bir içki değil ..demin de yazdım ..renk ten dolayı ..

Whisky ve Bira severim ..ve Şarap
    Hayat hoş gerisi boş

İsrail bu petrolü hangi ülker veriyor.... doğrusu merak ediyorum....bir sekil de siyonisleri durdurmak için bir yol....

7. Ne zaman ki rakam yazarsam bilin ki pozisyondayım ..

Ben ,kendimi kandırabilirim ,sizleri de kandırabilrim ..ama YUKARDAKI'nı nasıl kandıracam ?

Güven tek kullanımlıktır
    Hayat hoş gerisi boş

8. Dün aleme akamadım ,bu gece bi alemlere akayım ..

Tüm dostlarıma huzurlu hafta sonları

8520.00

https://www.youtube.com/watch?v=kjMTC03rdwU
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 172/1008 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz