Sayfa 173/320 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2557 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Burada yazanların biryere gideceği yok amacın ne anlamadım...Günlükçü yok burada..
    Sayın wiper bugun aracı kurum ata yatırım Karel bilanço raporunda fiyat pahalı demiş 9 aylık ta 208 milyon zarar katlanarak. Gidiyor yıllıkta 300 milyonu görür bu gidişte yapılan bedellilerde çözüm olmamış nereye kadar senede iki bedelli onlarda vadesi gelen borçlara gidiyor güveni kaybediyor

2. Zarardır, şudur budur hiç problem değil de asıl midemi bulandıran şey bilanço öncesi bu kadar hisseye çakmalarıydı.
    Yeterince fiyatlanmış olmalı artık 34'lerden 26'lara düştü, böyle yaparsanız bedelliye katılacak adam bulamasınız finanstan hiç anlamaz yönetim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zarardır, şudur budur hiç problem değil de asıl midemi bulandıran şey bilanço öncesi bu kadar hisseye çakmalarıydı.
    Yeterince fiyatlanmış olmalı artık 34'lerden 26'lara düştü, böyle yaparsanız bedelliye katılacak adam bulamasınız finanstan hiç anlamaz yönetim.
    Bu yönetim bukadar basiretsiz olamaz bir şeyin hazırlığını yapıyor gibi geliyor bana…bir işler çeviriyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zarardır, şudur budur hiç problem değil de asıl midemi bulandıran şey bilanço öncesi bu kadar hisseye çakmalarıydı.
    patronda sahip çıkmıyor hisseye hatta tahtacının ekmeğine yağ sürüyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by Marin Yazıyı Oku
    Bu yönetim bukadar basiretsiz olamaz bir şeyin hazırlığını yapıyor gibi geliyor bana…bir işler çeviriyorlar
    Karel sürprizlere çok açık bir şirket, her şey beklenir.

Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    patronda sahip çıkmıyor hisseye hatta tahtacının ekmeğine yağ sürüyorlar
    Haklısınız, tahtayı iyice kaderine terk ettiler, yönetim o kadar faaliyet alanlarını genişletti ki artık kontrol edemiyor sanırım, bundan sonra mecbur olmadıkça yeni alanalara girmemeli, daha da borçlanmamalılar, en iyi bildikleri, katma değeri en yüksek üretimlere ağırlık vermeliler.

6. çok can sıktı artık çakıldık kaldık çıkamıyoruzda bir senedir bir kuruş para kazandırmadığı gibi enflasyon döviz ve diğer hisselere göre çok çok zarar ettirdi görünen o ki biz kareli gözmüzde çok büyüttük belkide elimizde olduğundan dolayı bu duruma kılıf uydurduk ama karelde işler iyi gitmiyor

7. Ardyz bile nerelerden geldi seni yakaladı Karolin, yine kötü yolu düştün, kar olunca hemen tavan olmuş hisse.
    Böyle devam et, bedelliye de sadece sen katılırsın artık.
    Son düzenleme : bawer; 10-11-2023 saat: 13:04.

8. Savunma Sanayine yönelik olarak tasarım ve üretim yapmakta olan Karel, sektöre özel ürün ve çözümleri ile Tayland Defense & Security Fuarında.
    Sektör tarafından önemli görülen, uluslararası savunma ve iç güvenlik fuarı Defense & Security, 20 yıldır Tayland'ın başkenti Bangkok'ta düzenleniyor. Fuar bu yıl 6-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. Türk savunma sanayinin geniş katılımı ile farkındalık yarattığı fuarda Karel standı, ürün ve çözümleri yoğun ilgi görüyor.

Sayfa 173/320 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •