Sayfa 174/1081 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Bu hafta one cikabilecek hisseler.Halkbank Ccola Tupras Isctr.Ccola borc orani yiksek gorunsede primlenmesi gereken diye dusunuyorum.Bu seviyeler dusuk.Otkar icinde bu hafta iyimserim.Trade amacli alinabilir.
    Saydiklarim kaliteli sirketler.Bist yukselisinde ayak uyduranlar.
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

2023 sonu Bist 8000?

3. Sn.Sacro sılvr den çıktınız mı devam mı birde yorumunuzu bahşederseniz sevinirim iyigünler.

4. ASELSAN Sanki bugün yırtacak...

YTD MTD Neyse ondan değil.
    Son düzenleme : tulipomania; 12-02-2018 saat: 10:15.

5. sktas netti böyle yine hocam yaa.. 2'yi geçtikten sonra yeniden 1.75 falan, hiç yakışmadı...

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Bu hafta one cikabilecek hisseler.Halkbank Ccola Tupras Isctr.Ccola borc orani yiksek gorunsede primlenmesi gereken diye dusunuyorum.Bu seviyeler dusuk.Otkar icinde bu hafta iyimserim.Trade amacli alinabilir.
    Saydiklarim kaliteli sirketler.Bist yukselisinde ayak uyduranlar.
    YTD
    y.t.d.

6. DOSTLAR sözlerimde bir kırıcılık bir art niyet aramayın lütfen merakımdan ve 1998 den bu yana BORSADAYIM dönen dümenler insanların aklına hayaline gelmiyecek boyutta Lütfen yatırım yaparken beş defa düşünün bir defa karar verin.

En önemlisi hisse alacağınızda takıntınız olmasın net bu vesileyle bize çok güzel örenekler sunmakta yararlanalım lütfen...

daha önce VOB 24 topiğinde çok yazardım MAALESEF ÇOK YANLIŞ YAPILIYOR VE düzelme yönünde hiç bir çabaları yok buradaki hissecilerde takıntılı olmamaya baksın

Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    sktas netti böyle yine hocam yaa.. 2'yi geçtikten sonra yeniden 1.75 falan, hiç yakışmadı...
    Sabirla bekliyorum.Nisan a kadar iyi haberler dusmesi gerekir.Arsa + Yeni halka arzlar felan gibi.Kasaya para lazim.Simdiye kadar gelen mudahaleler yeterli olmadigi anlasildi.
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    DOSTLAR sözlerimde bir kırıcılık bir art niyet aramayın lütfen merakımdan ve 1998 den bu yana BORSADAYIM dönen dümenler insanların aklına hayaline gelmiyecek boyutta Lütfen yatırım yaparken beş defa düşünün bir defa karar verin.

En önemlisi hisse alacağınızda takıntınız olmasın net bu vesileyle bize çok güzel örenekler sunmakta yararlanalım lütfen...
    Rosense ne demek?

Gül suyu kelime anlamı ama sizin için manası ne?

Sayfa 174/1081 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •