Sayfa 175/579 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Neyse, Omaha Iblisi sapkadan tavsan cikarabilir, buyuk konusmayalim. Vakti yeterse tabi.

Adam satmiyorum satmiyorum dedi, el altindan mallarini bosaltti ustumuze. Bundan kizdim. Bir de kotuleyip durdu boy boy televizyonlarda. Yaz 5 milyar dolar zararini gec, ne agliyorsun.

Bankalar %7+ havacilar %15+ artida ABD'de. Diplerden donmeye basladi onlar da.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bankalar %7+ havacilar %15+ artida ABD'de. Diplerden donmeye basladi onlar da.
    Kalan üç günde ben olsam bu hafta bankaya oynamam. Bankalar bizde ayrıştı. Kendilerine özel sorunları var. Hareket olur ama haftalık kapanışlar rahatlatıcı olmaz. Bu 3 gün bence metal endeksini alacaklar. Metal endeksinde irili ufaklı çok firma var. Kaliteli olanlar Ereğli isdemir kardemir çemtaş borusan. Ama az evel tav grafikleri gördüm, gayet güzel yerde be güzel not almışlar. Bankaların cuma kapanışlarına göre hareket etmek doğru olur.

5. İnşallah gerçektir.. sokaktan geçen biri ekonominin başına geçse yeminle pozitif algılanır. Damat geldiği günden beri iflah olmadık anasını satayım...

6.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    İnşallah gerçektir.. sokaktan geçen biri ekonominin başına geçse yeminle pozitif algılanır. Damat geldiği günden beri iflah olmadık anasını satayım...
    Merkez bankası gibi etkisiz olur. Marka isim gelemden bir şey olmaz. Marka isimden kasıt ise, kurallara uyan ve etki altında kalmayan.

7. damatın batırdığı ekonomiyi düzeltmek için geleceği konuşuluyor.

Bence Adnan Bali kendini ispat etmiş birisi ama kronik akp ve saray problemlerine karşı herhangi bir şey yapabileceğini sanmıyorum bence bu işe girişmemelidir. Akp sonrası oluşacak durumda pozisyon alabilir. Hem iş bankasına çökmek istenilmesine rağmen bu göreve gelmesi kendi ayağına sıkmak gibi olacaktır.

Hani damat seri toplayacaktı ekonomiyi?

Sayfa 175/579 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •