Sayfa 175/1001 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu dediklerine yeniden degerleme deger artis orani kadar zam gelir..
    Muhterem ve musfik reyizimiz onu indirmeye ve artirmaya yetkilidir..

2022 yılı üçüncü geçici vergi döneminde uygulanacak yeniden değerleme oranı % 92,93 (yüzde doksaniki virgül doksanüç) olarak tespit edilmiştir. 30 Eyl 2022

Yeniden değerleme orani nasil hesaplanir?
    YENİDEN DEĞERLEME ORANI NASIL HESAPLANIR? Yıllık olarak belirlenen yeniden değerleme oranı; ilgili yılın Ekim ayından geriye doğru 12 aylık dönemin endekslerinin aritmetik ortalamasının, bir önceki yılın Ekim ayından geriye doğru 12 aylık dönem endekslerinin aritmetik ortalamasına bölünerek bulunmaktadır.12 Eki 2022

Ben esas arac kasko policesi ve martta dolacak olan ozel saglik sigortasi policesinden endiseliyim.

Syg,
    kasko banko 3 kat. sağlık sigortası çok kullanmadıysanız 2 kat..

2.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    1 saattir Nkolay bono satamıyorum, bu sorunu yaşayan var mı?
    Evet, ben de satamıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by fanatik59 Yazıyı Oku
    Evet, ben de satamıyorum.
    Problem halen devam ediyor. Hafta başı bir ödeme yapmak zorunda kalsak öyle kalıcaz demek ki.

4. https://www.memurlar.net/haber/10448...tli-hafta.html
    Mesude Demirhan. Y.Şafak

Dolarda kalan kaybeder: Türk lirası için hareketli hafta...

İşte sivil toplum kuruluşları ve uzmanların görüşü:

VATANINI SEVEN DÖVİZ STOKÇULUĞU YAPMAZ

Orhan Aydın (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı): Türk Lirası üzerindeki döviz baskını kırmamız gerekiyor. Dolayısıyla bunu gerçekleştirebilmek için tedbirler de alınmalı. Üretim için gereken ara malı, ham madde, makine yatırımı yapacak olanların doğal olarak dövizle alışveriş yapması gerekiyor. İhtiyacın kadarını harca ve seni idare edecek kadarını da sakla. Lakin dövizden para kazanacağım sevdasına girme. Zira senin bu sevdan ülkemizin yarınlarından çalıyor, bugünlerine zarar veriyor. Ha keza 2020 yılında 1 trilyon mevduat kullanırken bunun 1/3'ünün dövize gittiğini gördük. Burada bir suistimal oldu. Bu gibi uygulamaların önüne geçmek ve TL'nin üzerindeki döviz baskısını kaldırmak adına döviz stokçuluğunu önlemek gerekiyor ve BDDK'nın da bu yönde atmış olduğu adım yerinde. Vatanını seven döviz stokçuluğu yapmamalı.

İyi de bedava traş kampanyası ile 3,5 TL iken sattırdığınız TL geşen zamanda ne kadar getirdi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Problem halen devam ediyor. Hafta başı bir ödeme yapmak zorunda kalsak öyle kalıcaz demek ki.
    Güncelleme varmış, ben şubeden sattım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,132
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Allah onların ömürlerinden alsın
    sokak hayvanlarına versin.
    amin diyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    https://www.memurlar.net/haber/10448...tli-hafta.html
    Mesude Demirhan. Y.Şafak

Dolarda kalan kaybeder: Türk lirası için hareketli hafta...

İşte sivil toplum kuruluşları ve uzmanların görüşü:

VATANINI SEVEN DÖVİZ STOKÇULUĞU YAPMAZ

Orhan Aydın (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı): Türk Lirası üzerindeki döviz baskını kırmamız gerekiyor. Dolayısıyla bunu gerçekleştirebilmek için tedbirler de alınmalı. Üretim için gereken ara malı, ham madde, makine yatırımı yapacak olanların doğal olarak dövizle alışveriş yapması gerekiyor. İhtiyacın kadarını harca ve seni idare edecek kadarını da sakla. Lakin dövizden para kazanacağım sevdasına girme. Zira senin bu sevdan ülkemizin yarınlarından çalıyor, bugünlerine zarar veriyor. Ha keza 2020 yılında 1 trilyon mevduat kullanırken bunun 1/3'ünün dövize gittiğini gördük. Burada bir suistimal oldu. Bu gibi uygulamaların önüne geçmek ve TL'nin üzerindeki döviz baskısını kaldırmak adına döviz stokçuluğunu önlemek gerekiyor ve BDDK'nın da bu yönde atmış olduğu adım yerinde. Vatanını seven döviz stokçuluğu yapmamalı.

İyi de bedava traş kampanyası ile 3,5 TL iken sattırdığınız TL geşen zamanda ne kadar getirdi?
    Haydi hayırlı traşlar ... Aliiiii Ali desidero

Allah'ını seven defansa gelsin gibi olmuş

Sayfa 175/1001 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •