Sayfa 176/344 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 2748 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. 36 tane işlem oldu toplam lot hacmi 37.064

2.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    son 7 işlemi söylüyorum. iş 1lot,ak 500lot,deniz 550lot,gedik 111lot,ziraat 1lot,ziraat 100lot,iş 1lot satış yaptı 1,09 dan. ne demek istediğimi nasıl bir tahta olduğunu nasıl bir kumpas olduğunu umarım anlarsınız.
    Gökhan kardeşim,bizleri bilgilendirdiğin için sana teşekkürlerimi sunarım.Ayrıca bu hissede de canlılık var imajı yaratman güzel yeni yatırımcı çekmek adına.Çalışmalarının devamını canı gönülden dilerim.Arenada aslanla dövüşen şövalye gibisin seni izliyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Gökhan kardeşim,bizleri bilgilendirdiğin için sana teşekkürlerimi sunarım.Ayrıca bu hissede de canlılık var imajı yaratman güzel yeni yatırımcı çekmek adına.Çalışmalarının devamını canı gönülden dilerim.Arenada aslanla dövüşen şövalye gibisin seni izliyoruz
    canlılık var imajımı yaratıyorum sence iletilerin nesinden rahatsız oldun sen.milleti söğüşlüyolar diyorum.adlettiğin ifadelerin aynısını senin için düşündüğümü geçmiş iletilerden bakarak okur anlarsın. yakında samatta bir araştırma soruşturma haberi alırsan şaşırma. gerekli mercilere başvurumu yaptığımı söyleyerek soyuluyorsunuz bunlar üçkağıtcı diyerek mal pazarlıyorum öylemi işine bak sen boşboş algılar yaratmaya çalışma

4. bıst şuan erken seçim çağrılarıyla düşüyor. erken seçimin samata zararımı olur yararımı? yatırımcı kalmadığı güven kalmadığı için tepki vermiyor hiçbir habere. olumlu olumsuz her haberde spek kağıdı aşağı çekip samatın dibini sıyırmaya çalışıyor

5.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    bıst şuan erken seçim çağrılarıyla düşüyor. erken seçimin samata zararımı olur yararımı? yatırımcı kalmadığı güven kalmadığı için tepki vermiyor hiçbir habere. olumlu olumsuz her haberde spek kağıdı aşağı çekip samatın dibini sıyırmaya çalışıyor
    Dakka başı mesaj yazarak kuru kalabalık yapmandan olmasın.Bir bilgin varsa paylaş beğenmiyorsan çek git sana zorla mı kağıt aldırdılar bilader

6. hunter_sipek sen günlükcü haftalıkcı al sat yapan bir adamsın. bu samat kaç kişinin ailenin canını yaktı yıllardır sen niye savunma moduna geçiyorsun birader.ona buna selam sohbetmi yapıyoruz burda kuru kalabalık diyorsun. bilgi paylaşımlarına çok sinirlenme. tamam? burda 2 liradan 3 liradan maliyetlenmiş insanlarda var. sinirlenmeki onlarada biraz saygın olsun. benim maliyetim çok yüksek değil zaman kaybım var daha çok. ama senin gibi günlükcülerin hakkını savunmadığım için polemik yaratma. yoksa kuru kalabalık oluyor böyle

7.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    hunter_sipek sen günlükcü haftalıkcı al sat yapan bir adamsın. bu samat kaç kişinin ailenin canını yaktı yıllardır sen niye savunma moduna geçiyorsun birader.ona buna selam sohbetmi yapıyoruz burda kuru kalabalık diyorsun. bilgi paylaşımlarına çok sinirlenme. tamam? burda 2 liradan 3 liradan maliyetlenmiş insanlarda var. sinirlenmeki onlarada biraz saygın olsun. benim maliyetim çok yüksek değil zaman kaybım var daha çok. ama senin gibi günlükcülerin hakkını savunmadığım için polemik yaratma. yoksa kuru kalabalık oluyor böyle

Sinirlenmedim bir

Günlükçüyüm iki

Oynadığın çorba parasına göre çok ses çıkarıyorsun sadece bu da üç

8. hunter, kaç lotum var zarf mı atıyorsun bana. geç bu işleri. milletle dalga geçmeyide bırak. akıl vermeyide bırak.ayar vermeyede çalışma.yinede sana bol kazançlar diliyorum.

Sayfa 176/344 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •