Sayfa 176/889 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    5 yıldır yerinde sayan bir hisse bu zaman diliminde usd ve altın en az 3 e katladı, tarla olarak aldığımız hisse hiçbir değer kazanmadı. Diğer hisseler 4-5 kat prim yaptı şimdi düşüyor biz prim yapamadan en dibi gördük bu süreçte. Bu havada borsada bir hissem olacaksa bu kesinlikle akmaz kokmaz Turgg olmalı bence.
    Bu fiyattan daha kötü ne olabilir. Arsayı yükleyip götüremeyeceklerine ya da tamir, bakım, revizyon, zarar, maaş vb... olmayacağına göre değerini bulana kadar beklemeye devam.

2. Günün takasini alabilirmiyizyiz tesekkurler

3. bugun sunu gordum satan varsa alim icin asagilardan firsat verdirmedi...iste boyle olacak yukari surecekki milleti trade ettirmeyecek satan sattigiyla kalacak... satan sattigini yukardan almak zorunda kalsin...

4. Twitterde 43 bin takipicili.birisii var o.iki.gundur aldirio yarın içinde bir şeyler yazmış maalesef grup hareketi yarın.bir.gun basarlarsa sasirmam ytd

neden brüte sokmuyorlar acep
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Twitterde 43 bin takipicili.birisii var o.iki.gundur aldirio yarın içinde bir şeyler yazmış maalesef grup hareketi yarın.bir.gun basarlarsa sasirmam ytd
    oyle kagiti ucuz tutarlarsa boylesine mal kaptirirlar...zaten spek mi tahta yapicimi ne derseniz deyin bizdeki adam tam acemi gelene gidene mal kaptirirmi hep ayni filmi mi izleyip duracaz...yarin insallah gene baska gruplarda girerde bizim spekte avucunu yalasin...cek kagiti acilista tavana kimse ugramasin demi

8. bugunku hareket tamam belki grup girdi diye bizim acemi spek panikledi gibi..iyi oldu bu acemi speke...islem hacmi iyiydi bugun...grup hareketi olsaydi coktan asagiya basardi acemi spek...bakti alici geldi oda surdu kagiti...yarin belli eder kendini

Sayfa 176/889 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •