Sayfa 176/573 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 4584 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. @geceningözü ve @alperen3460 arkadaşlara tesekkurlerimi Hektaş Gn Muduru @Selami beye de teessüflerimi sunuyorum.

Hektaşın tahtacısı bir çift de sana sözüm var, senin ben tahtanın amk

2. Bu hektaşın ok gibi fırlaması için bir çok yol var. Misal ; TSK dan emekli olan tüm askeri - sivil ( oyak üyesi ) personeline emekli ikramiyesi olarak OYAK tarafından TEKTAŞ verilirse her yıl binlerce ortağı olur.

İkinci yol ise ; Tarım işletmeleri genel müdürlüğü ile protokol yaparak milli üretim hektaş ürünleri kullanmaları sağlanır. Böylece pazar sorunu kalmaz.

En son yol ; sn. dudu ile irtibata geçerek , Kanadaya ihracat gerçekleştirmektir. Elbette burada dudu' nun komisyonu önemlidir.

3. İlk teklifin bence çok iyi sonuçlanmaz, borsadan anlamayan ve takip etmeyen binlerce insan hisseye doluşursa hissenin stabilitesi azalır, bunun en yakın örneğini çalışanlarına pay ayıran halka arz firmalarında gördük, normal halka arzlar 8-9 aralıksız tavan yaparken kendi çalışanlarına pay ayıran firmalarda süreç erken bozuldu. Çalışanlar açısından baktığında 1 hafta gibi kısa bir sürede kenardaki birikimlerini ikiye katlayıp çıktı, hem kısa günün kârını dediler hem de birçoğunun yatırdıkları paraya ihtiyacı vardı.

ikinci yol büyük ihtimalle deneniyordur ama orada da biliyorsunuz hangi işi kimin yapmaya layık olduğuna karar verirken evrensel değerlendirme yöntemleri uygulanmıyor.

4. Tam başını kaldırmıştı

Yine vurdular

///

Haftya KOCAMAN bir bar yapmamız lazım

Son düzenleme : 111222333; 19-10-2023 saat: 18:42.

5. Hocam seni küfür ederken ilk defa gördüm

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    @geceningözü ve @alperen3460 arkadaşlara tesekkurlerimi Hektaş Gn Muduru @Selami beye de teessüflerimi sunuyorum.

Hektaşın tahtacısı bir çift de sana sözüm var, senin ben tahtanın amk

Mini de olsa ben de ilk defa goruyorum. Kendisi tecrubelidir ama maalesef Sulun Hektas Sulun Osman'dan daha baskin cikti!

7. Enflasyon muhasebesi lafi dolasiyor bayadir bu muhaselestirme olursa bize yarar mi zarar bilen var mi bi donem bizim burdada yazilmisti sanki ama bulamdim

8. Bizim enflasyonla çok işimiz yok hocam,
    Bize ferbis lazım, bedelli bedelsiz lazım.

Alıntı Originally Posted by ayaz1353 Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesi lafi dolasiyor bayadir bu muhaselestirme olursa bize yarar mi zarar bilen var mi bi donem bizim burdada yazilmisti sanki ama bulamdim

Sayfa 176/573 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •