Sayfa 177/329 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. 6,92 den yine aldım bakalım ama bu sefer sanki 7,15 den veremeyeceğim gibi hayırdır bakalım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Çok korkunç. Al sat yaparken pis yakalayabilir. Ytd.

3. 7,06 yazdım alın işim var
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. bu hissse bugün herşeye gebe.dipte yapar tavanda ona göre. hacim yüksek.dikkatli olunmalı.

5.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    bu hissse bugün herşeye gebe.dipte yapar tavanda ona göre. hacim yüksek.dikkatli olunmalı.
    Çürükleri silkelesin saat 15 gibi başlar hareketine........

6. 5.23 ile sekuryaptim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

7. bugünü kayıpsız atlatabilirsek haftaya daha sağlam başlayabiliriz. 10 liraya değermi bilinmez ama 9 lirayı test edebileceğini düşünüyorum. bugün önemli birgün. hareketlerin mal çıkma olmadığını teyid etmemiz gerekiyor. kademeler dengeli şu an için 350 bin civarı artıda görünüyor. bukadar hacime göre çok az ama ikinci yarı alış ağırlıklı olmasını temenni ediyorum. 7.30-7.60 kapanış bizi haftaya güzel taşır.. en azından 7 altı kapanış yapmazsa güniçi düzeltmeeyide yapmış olur.

8. Sekurda düzeltme yaptı bakalım bugün güzel bir gün

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

Sayfa 177/329 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •