Sayfa 177/1000 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Hocam grafik yorumların için ekonomi-101 yapsan, en azından balık tutmayı öğretsen. Ben cahille uğraşmam dersen de ağzımı açmam.
    Teknik analiz için YouTube ve Twitter'da Murat Raşit Arslanoğlu'nu takip edebilirsiniz. Ben çok faydalandım anlattıklarından. Teknik analiz dışında da Mert Yılmaz, Atilla Yeşilada ve Refet Gürkaynak'ın videolarını izliyorum. Ekonomi 101 anlamında çok faydalı oluyor. Bir de gerçek Ekonomi 101 kitabı aldım onu da okuyorum. İçine düştüğümüz durum budur.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Kalan 11 iş gününde piyasadan kabaca $ DOLAR 2.6 milyarlık uzun pozisyon buharlaşacak Deniliyor ....
    açabilirmisin nasıl buharlaşacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Önceleri bilmiyorum, son al satlarınızı gördüm çok başarılıydı. Yazın bence al satları. Doların bir kısmıyla al sat yapıp dolar çoğaltmak istiyorum. Malum parite kaçtı. Hala 1.138 pişmanlığı var ben de.
    Salaklara takılmayın. Geliriz haklarından
    zarar ettiğimde oldu onuda yazdım bu topiklerde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Bugün dolar borcu ödemesi olan bir şirketimiz daha, bugünkü dolar kurları yüzünden SAKATLANMIŞTIR...
    Sakatlanan şirket sayımız her geçen gün artmaktadır....

Bugün TL kredi borcu ödemesi olan bir şirketimiz daha, bugünkü kredi faizleri yüzünden SAKATLANMIŞTIR...
    Sakatlanan şirket sayımız her geçen gün artmaktadır....

Günün Atasözü:"Zengin arabasını dağdan aşırır,züğürt düz ovada yolunu şaşırır...."

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Kalan 11 iş gününde piyasadan kabaca $ DOLAR 2.6 milyarlık uzun pozisyon buharlaşacak Deniliyor ....
    cümleyi açarmısınız?

6. Bloomberg de TESK Başkanı Bendevi Palndöken 17 yıldır işbaşında hükümete tek kelime etmeden çözümü vatandaşın tasarrufunda buldu....
    Hiç ses etmeyin
    Bu kafa da devam etsinler....
    Kendi sonlarını hızlandırsınlar...

Dip Bilgi:B.Palandöken in oğlu AKP milletvekilidir....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

çin, abd'nin 200 milyar dolarlık ürüne tarife kararını dtö'ye şikayet etti

trump: Işçilerimiz ve çiftçilerimiz hedefe alınırsa çin'e karşı ekonomik misilleme olacak

8.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bloomberg de TESK Başkanı Bendevi Palndöken 17 yıldır işbaşında hükümete tek kelime etmeden çözümü vatandaşın tasarrufunda buldu....
    Hiç ses etmeyin
    Bu kafa da devam etsinler....
    Kendi sonlarını hızlandırsınlar...

Dip Bilgi:B.Palandöken in oğlu AKP milletvekilidir....

saygılar/başarılar
    Barış PALANDÖKEN / AKP MALATYA Milletvekili

Sayfa 177/1000 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •