Sayfa 177/1043 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    4.90 civarlarına kadar cıkış görünüyor orta ve uv vade düşünüldüğü zaman güzel rakamlara gider orta vade 10 ve üstü uzun vade 28. ve 30 civarları ön görüyorum YTD bol kazançlar
    Tskrler sn.celikcomak. rakamlar abartili gorunse de orta ve uzun vade aynen bende oralari dusunuyorum sirketin faaliyet gosterdigi sektor gelisime cok açik. Ihtiyac olmayan parayla uzun vade insallah. Saygilar.

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Tskrler sn.celikcomak. rakamlar abartili gorunse de orta ve uzun vade aynen bende oralari dusunuyorum sirketin faaliyet gosterdigi sektor gelisime cok açik. Ihtiyac olmayan parayla uzun vade insallah. Saygilar.
    syn atakan abartılı değil tamamen teknik öngörü sistemin bana verdiği rakamlar bu rakamlara neyi bahane eder gelir onu zamanla göreceğiz benim anele öngörümde 20 li rakamlar ihlgm öngörümde 22 tl civarları sanko öngörüm 15 li rikamlar bunları izlicez görücez ALLAH nasip ederse YTD

3. Hocam CEMAS bir türlü hareket etmedi. Sizce hareket için daha zamanı varmı.

4.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam CEMAS bir türlü hareket etmedi. Sizce hareket için daha zamanı varmı.
    dar bantta hareket ediyor 1.11 üzerine attığında hızlanacak sabırla bekliyoruz..YTD

5. İttifak holding numara cekmez ise grafiği ben gidecem diyor. Hem de pazartesi salı

6. sn .comak hocam ozgyo da hareket bekliyormusunuz bu hafta

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    dar bantta hareket ediyor 1.11 üzerine attığında hızlanacak sabırla bekliyoruz..YTD
    Cemas, rheag,ozgyo gibi şirketlerin kar etmemesi veya çok az kar etmesi(2019 12 aylık bilanço),fk ve dd oranları,borçları bunlar önemli değil mi acaba?Kanal İstanbul gibi projeler en çok ekgyo mı yoksa ihgyo mı yarar ? Teşekkür ederim.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. metro 1.34 üzeri kapatmamak için hatta 1.34 görmemek için cırpınıyor ..son 10 dakka bakalım ne yapacak YTD

Sayfa 177/1043 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •