Sayfa 178/364 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2909 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Körler sağırlar birbirini ağırlar.işlem hacmi dibe vurdu.son derece amaçsız beklentisi olmayan bir hisse. Ömrümüzü bitirdi mendeburlar...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    O döviz fazlasına göre gelmesi gereken ekstra katkı maalesef olmadı ilk çeyrekde.
    Yada döviz fazlası sıralamasında bir yanlışlık var gibi,garfa da öyle bir fazla yok zannedersem,olsa idi ciddi ayrışırdı olumlu olarak.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben de yanlışlık var diye düşünüyorum.bunu paylaşan yatırımcımız hangi kaynaktan aldı acaba bu bilgiyi???

5.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Ben de yanlışlık var diye düşünüyorum.bunu paylaşan yatırımcımız hangi kaynaktan aldı acaba bu bilgiyi???
    Farklı sitelerden baktım böyle bir fazla yok,
    Tesmen garfayı arayı kaynatmışlar fazlası varmış gibi,ne için ne sebeple yaparlarsa böyle işler.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne inat ediyorlar cıkarmamak için. Katır inatı...

7.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Ne inat ediyorlar cıkarmamak için. Katır inatı...
    Çıkarmaz bunlar hujman Bey, bunlar insan değil, neyi bekliyorlar anlayamıyorum, tahta sahipsiz gibi hacim dibe vurmuş, alan yok satan yok, ne yapmak istiyorlar, bunların borsada işi ne, ilgilenen yok bizi dinleyen yok, bizim ne işimiz varsa bu hissede, nasıl aldım o gün nasıl bir ruh halindeyim ki bu yanlışa düştüm , nerden aldım çok pişmanım.

8. Bu günde açız diyordu ihtiyar balıkçı evlatlarına

Sayfa 178/364 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •