Sayfa 178/982 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7856 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. Bermuda şeytan üçgenine buyrun.

2. OTKAR - Otokar

Ah bi Derinlik olacaktı ki kim kime basıyor görecektik
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

3. Son 5 dakikada atak yaptı 94.00 oldu 94 .80 ile karanlık odaya girdi 94.50 ile kapattı.endekse rağmen yine iyiZZZZ.YTD

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Son 5 dakikada atak yaptı 94.00 oldu 94 .80 ile karanlık odaya girdi 94.50 ile kapattı.endekse rağmen yine iyiZZZZ.YTD

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum.

Endeksin nötr kapattığı günde +%1,61 kapatması güzel bence. Bir de son zamanlarda Otokar bana bir değişik geliyor. Belki yanlış bir hissiyat ama ortada hiç bir haber, beklenti yokken. Otokar'la ilgili gündem soğukken sağlam duruşları ve ara atakları var. Altından birşey çıkacak mı acaba diye düşünüyorum. Tarihi zirveden %50'den fazla düşmüştü, aşırı düşüğü için şimdi belli bir ortalamayı yükseltmeye mi çalışıyor yoksa bu dik duruşun altından sağlam bir ralli gelecek de zemini mi sağlamlaştırıyor emin değilim. Umarım ikincisidir.

Tamamen şahsi hissiyatımdır, herhangi bir dayanağı yoktur yorumun. YTD.

5. 96,30 - 96,45 hacimli geçersek sağlam bi atak yaparız inşallah...
    YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

6. Bir şeyler olacağı kesin bencede, çok düştüğü dönemde tek başımıza düştük ama o zaman başka sağlam bir hissede olmuş olsak şu an belkide çok daha fazla zarardaydık. Bu hareketler boşuna değil mutlaka bir şey gelecek ardından ama ne gelecekse milletin eline biraz daha verecekler ki oyun başlasın... Tabi ki bu benim fikrim ve bi b.k bilmediğimde aşikar... Borsada ki hedefim kaybettiklerimi kazanmak sadece...

7.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    96,30 - 96,45 hacimli geçersek sağlam bi atak yaparız inşallah...
    YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Demeye kalmadı yaptı ufak bi hareket (maşallah diyelim) Hadi Otokar Dalya yapsana dalya yapsana

8. 100 üstüne yerleşmesi için erken mi acaba?!. Gerçi 100'ün altına demir atması çok kısa sürede olmuştu.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir!..

Sayfa 178/982 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •