Onemli Gunler Banner
Sayfa 179/579 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 4626 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1. selamlar, elimde yok ama eski fiyatlarından uzak olması ilgimi çekti.
    özellikle herşeyin dip yaptıgı 23 mart'a çok yakın.
    ama bu kadar baskı yemesini anlayamadım .

Invesco Ltd 1,5 mio lot satmış, çok yüksek bir rakammı bu bilemedim , hissenin hacimlerini pek bilmiyorum
    yada zarar yazması mı bilanço da,
    2 sene önce 7,5 usd imiş , ocak sonunda 4,5 USD ve şimdi 2,4 usd.
    ürkütüyor biraz ama rota yukarı giderse de güzel bir marj var sanırım .
    sanırım bilançolarını açıklayan firmalar , bilançonun hakkını veren fiyatlara geliyor ,
    ama açıklamayan şirketler eski yüksek yerlerinde duruyorlar..

ne olur bu aefes in durumu dicem ama bilen müneccim olur . sanki 1 tl daha altında güzel bi desteği var, bakmak lazım ..
    güzel fiyatlara gelirde yüzünüz güler inşallah ,

2. Invesco Oppenheimer Gelişmekte Olan Piyasalar Fonu 31.12.2019 itibarıyla aşağıdaki gibi görünüyor..
    bu günün tarihine dair güncelleme bulamadım...

Anadolu Efes Biracilik Ve Malt Sana 0.34

https://www.invesco.com/us/financial...9&fundId=31718

3. aefes 30 dk lık garafikte...hisse son 3 gündür hep açılışta düşmüş..gün sonu ise sabah düştüğü fiyattan kapamış...

4.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Invesco Oppenheimer Gelişmekte Olan Piyasalar Fonu 31.12.2019 itibarıyla aşağıdaki gibi görünüyor..
    bu günün tarihine dair güncelleme bulamadım...

Anadolu Efes Biracilik Ve Malt Sana 0.34

https://www.invesco.com/us/financial...9&fundId=31718
    Olası bir yanlış anlaşılma olmasın diye bir detay vermek istiyorum.

Burada bahsedilen %0.34'lük oran aslında Invesco Oppenheimer Fon'unun içindeki AEFES'in payı. Yani fon o kadar büyük ki, 39 milyon adet AEFES hissesi ancak o fonun %0.34'ü ediyor.

Bu sebeple hangi fiyattan sattıkları da aslında fonu bozmuyor. Yani çok düşük fiyattan bile satsalar fon yatırımcısı ciddi bir zarar etmiyor çünkü fon gerçekten çok büyük.

Uc yabancı kurum icin TL yasagın kalkması olumlu bakalım Meksa, Teb bugun alım tarafinda mi yer alır yoksa ters koseye mi yatırır? YTD

6. Meksa her zamanki gibi icimizden geçmeye devam ediyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İşin kötü tarafı ciddi bir alici kalmadi piyasada. En son bu durumu tupras ta yaşadım hisse 126 seviyelerde fon çıkışıyla 65 gelmişti.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Satıs elbet bitecek 25 kusurdan dustu. Ayni seviye icin yuzde 50 yukselis gerek. Tupras, bankalar, tekfen hep ayni durumda. 9 liralik Akbank 7 liralık Vakıf 1260 lik "Garan, 20 liralık Tekfen ayni oranda asagida. Artık bir korelasyon olustu. Cunku yabancı satısı buralarda yogunlastı. Bundan sonra endeks ile hareket daha olası. YTD

Sayfa 179/579 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •