Sayfa 179/315 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2516 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. 46,6 milyar BIST hacmi geldi ismen den ve iş tarafı endeksi ayakta tuttu, bı kendisine hayri dokunmadigi enteresan bir seans 1m lot satan TEB karanlıkta 325 bin geri aldı. Dalga geçmeye devam ediyorlar..

2. Soyleseydi son dakika golünü bizde verirdik. biktirdilar.Fazla naz aşık usandirir.Sanki başka kağıt yok
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    46,6 milyar BIST hacmi geldi ismen den ve iş tarafı endeksi ayakta tuttu, bı kendisine hayri dokunmadigi enteresan bir seans 1m lot satan TEB karanlıkta 325 bin geri aldı. Dalga geçmeye devam ediyorlar..
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Çakallar
    Cuma günü düşen kanalı yukarı kırmıştı. Bugün için 40 lira pull back seviyesiydi... Altına aldı seans içi ama kapanışta karanlık odada tekrar üstüne attı..

Spek hisse tahtası tadında hareketler
    Bilanço gelince merak ediyorum gene Ali Cengiz yapabilecek mi?
    Mis gibi oldu grafik. Kusursuz işliyor teknik, çok beğeniyorum tahtacının tarzını.

4. Sn isoleyte 3 vakte kadar 50 den geçtim direnci asabilecekmiyiz bı TİK

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Sn isoleyte 3 vakte kadar 50 den geçtim direnci asabilecekmiyiz bı TİK

Arif abim bunu bilsem inan maaşlı işte çalışmazdım. Ustabaşı canımı sıktı zaten 4-12 yazmış yine, hiç sevmiyorum şu vardiyayı. Yarın geçmez zaman. İşmen 3 kere daha bölünüp 826 olursa finansal özgür oluyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Mis gibi oldu grafik. Kusursuz işliyor teknik, çok beğeniyorum tahtacının tarzını.
    Adamları öve öve bu hale getirdin
    Her gün resim çiziyor namussuzlar...

Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Arif abim bunu bilsem inan maaşlı işte çalışmazdım. Ustabaşı canımı sıktı zaten 4-12 yazmış yine, hiç sevmiyorum şu vardiyayı. Yarın geçmez zaman. İşmen 3 kere daha bölünüp 826 olursa finansal özgür oluyorum.
    Görürsün merak etme Allah'ın izniyle tahtacı zaten maliyet yapa yapa gidiyor 50 in üstü bile var yeter ki piyasa da ters bi şey olmasın

Sayfa 179/315 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •