Onemli Gunler Banner
Sayfa 18/199 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 137 - 144 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. Tamamen katılıyorum..

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Beyler deÄ£iştirme orani ni bilen veya hesaplayabilen biri varmi ?

3. 1.64

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1000 lot usas hissesi olani 1640 hisse verilecek fakat birlesmeden sonra hisse degeri 0.23 olacaktir . Spk onaylamicak gibi gelio birlesmeyi..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by yakamoz Yazıyı Oku
    Borsa rekor kirmiss ...usas ve usasa benzer bir cok hisse diplerde spk gozyumuyo yatirimci soyuluyo makamlar seyirci kaliniyo . Spk yi arayip derdini anlattiginda boyle hisseleri nie aliyosunuz bist 30 varmen dyorlar isnaf spk siz bu sirketleri niye borsada islem yapmasini izin verdiniz .suc bizimm .boyle sirketleri k.y soymalari icinmi borsada islem gordurup sonra ky sucluyosunuz.yaziklar olsun bu hirsizliga ortak olan yetkililere

dostum tamamen katılıyorum o zaman bu tür şirketleri halka açmayın yeri geldimi bizim zamanımızda şu kadar şirket i halka arz ettik diyorsunuz bumu sonuç herkes bir ucundan nemalanıyor allah sonumuzu hayra getirsin

6. Rıza Kutlu IŞIK Bu adamın bütün hisseleri sıkıntılı. Vurgunu yapıp Bulgaristana kaçabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Arkadaslar bence organize olup 16 mayista genel kurula belli bir hisse sayisina ulasarak katilip k.y gucunu sirkete hissettirelim gerekirse toplanti tutanagina sikayetleri ve usulsuzlukleri gecirtelim ve spk uzerinde yazili dilekcelerle basvuralim. Ozelden gorusumu destemleyen arkadaslar yazabilir .elimizdeki hisse sayisina gore g.k tavir alalim

8. elinde imtiyazlı hisse olduğu süre bu adama hiç bir şey yapılmaz yasaların boşluklarını dolduruyor spkda seyici kalıyor

Sayfa 18/199 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •