Sayfa 18/650 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 137 - 144 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Üçe beşe bakmadan veriyolar tam 22 kademe yukardan kol kestim bu tur kağıtlarda zararkes hayat kurtarır. Sanırım 2.5 civarlarında dip yapacak

2. cumhurbaskanı çıkar ulkenıze yatırım yapın der ulkeme yatırım yapacama dolar alsaydım şımdı param 2 ye katlamıstım sayın cumhuru reıs bunun ceosuda senın danışmanın ya boyle ****** çoçuklarını temızlıyeceksın yada ulke mıllet dıyerek gazı vermeyeceksın bu yazı bu şekılde cımere gıdecek allahın ıznı ıle

3. bıraz seref vars ınsanlarda o kı zarada olanlar bu nasıl bızı batırdıysa bunu batırmıyanda serefsızdır elınden gelenı yapmayanda bu işe sessız kalan gormezden gelıp susanda en az onlar kadar serefsızıdr

4. formasyonu ters flama olarak değerlendirebilirmiyiz acaba ?

5. 2.90 dan tepki vermezse asagida 2.65 i gorebilir.yatirim tavsiyesi degildir.

6. Spekülatör elinde oyuncak hisse işte hali bu ceo lar iyi seyredin küçük yatırımcıyı nasıl ezdiler.spk inşaallah cezalandırır.

7. Bu düşüş niçin spek se zaten normal ancak bilmediğimiz bir neden açıklama gönderilmiyorsa yasal değil.

8.  Alıntı Originally Posted by emekli777 Yazıyı Oku
    Bu düşüş niçin spek se zaten normal ancak bilmediğimiz bir neden açıklama gönderilmiyorsa yasal değil.
    hangi işleri normalki şrfz,lerin

Sayfa 18/650 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •