Sayfa 18/91 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 723 madde; 137 - 144 arası.

Konu: KONKA Konya Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Benim hesaba geldi temettü.

2. Normalde bu gün hesaplara geçmesi gerekir. Ama henüz şu an itibariyle bazı firmalarda temettü ödemeleri yatmamış durumda.

3. Çok sessiz kaldı burası

M2102J20SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5. ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Teknik çalışıyor ,teknikte bazen ve hatta çok zaman gelmesi gereken yere geliyor hisseler. Borsanın en iyi bilançosuna sahip olsa da,yoluna devam edecek olsa da bu hiç bir zaman değişmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Teknik çalışıyor ,teknikte bazen ve hatta çok zaman gelmesi gereken yere geliyor hisseler. Borsanın en iyi bilançosuna sahip olsa da,yoluna devam edecek olsa da bu hiç bir zaman değişmiyor.
    ben belki düzeltme yapmaz diye düşünüyordum ama gerçekten de haklısın..bir şekilde her hisse düzeltme yapıyor...ama olası endeksin pozitif olduğu dönemlerde çıkışı da sert olacağını düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben belki düzeltme yapmaz diye düşünüyordum ama gerçekten de haklısın..bir şekilde her hisse düzeltme yapıyor...ama olası endeksin pozitif olduğu dönemlerde çıkışı da sert olacağını düşünüyorum...

Piyasalar yurt içi ve dışı çok iyi değil. Yurt dışı faizler yükseliyor, dolar şimdilik iyi gidiyor. Mevduatlar çözülmüyor.
    Kripto batık gittikçe de daha kötü olacak gibi görünüyor. Ordanda borsaya dönüş zor. Aslında Kriptoda kalan sermayeler borsaya gelse her 2 taraftada zararlar çıkar diye düşünüyorum.

Borsada çok iyi ve ucuz katlayacak hisseler var.İyi bilançolu hisselerde şu an gitmiyor. Dolar ve enflasyon hisse fiyatlarına yansımıyor. Fakat beklentilerin gerçekleşmesine bağlı olarak kağıt bazlı hareketler olacaktır.
    Konya kağıt ve benzeri hisselerde de tahminim şimdiden vaziyet alınıyordur. Kaliteli olanlar yavaşta olsa yükselir, endeks ve piyasalar düzene girdiğinde ise sizinde belirttiğiniz gibi bu hisselerin hareketi tabiiki sert olacaktır.

Sayfa 18/91 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •