Sayfa 18/1000 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Vıop XLI

1. Küresel taban gelme az 2 gün sonra gel puhahahah

2.  Alıntı Originally Posted by Kuyum Yazıyı Oku
    Küresel taban gelme az 2 gün sonra gel puhahahah
    Muahhha

Korkma memedabi sp de dün senin için 3958 i dip olarak işaretledik, mecburen burdan malı gucaklıycaz, tüm satışları tek başıma karşılıyorum, şuan 3956 ile dibi zorluyor ama sıkıntı değil, denizde kum bende ceton

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Muahhha

Korkma memedabi sp de dün senin için 3958 i dip olarak işaretledik, mecburen burdan malı gucaklıycaz, tüm satışları tek başıma karşılıyorum, şuan 3956 ile dibi zorluyor ama sıkıntı değil, denizde kum bende ceton
    Emmi Ruslar Ukrayna dan çekilme kararı alsa emtialar kısa bir taban görebilir.

Şimdi ana yola çıkış yerim emtia olduğu için haber belirsiz. Emtia taban demek felaket de olmayabilir dayı..

Bilmiyorum aklımızı aldı
    .

4. 70 - 250 yaptık reis gir çık ile.

Para kazanamadım gibi hissediyorum ama daha iyi mi

Ben sattım 500 olur şimdi nogmizsiz
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    uzun zamandır tüpe bakmadıydım sindoma abi, ne ara 250 olmuş.

Güzel bir gündü, emeği geçenlere teşekkürler. İyi akşamlar

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Muahhha

3.7xx lere gidiyor ışıkları yakmış acele etme..dün dönmedi bugün ikinci gün onaylanmış oluyor..üzerler seni..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

6.  Alıntı Originally Posted by Kuyum Yazıyı Oku
    Emmi Ruslar Ukrayna dan çekilme kararı alsa emtialar kısa bir taban görebilir.

Şimdi ana yola çıkış yerim emtia olduğu için haber belirsiz. Emtia taban demek felaket de olmayabilir dayı..

Bilmiyorum aklımızı aldı
    .
    Hiiiç gıvırma şindi, dibi işaretle diye kafamı ütülediydin, yapma etme dip buraları değil desemde dinlemedin. yabcak bişiii yok abi artık dibe işareti koyduk, mecburen vuruşacaz, doğru süüüle titriyor mu bacakların

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Alıntı Originally Posted by dva glaza Yazıyı Oku
    Sn.Manif geçmiş olsun.
    Yeni topik hayırlı olsun.
    Çok sağol hocam.
    Ama daha hala ameliyat olamadım. Anastezi muayenesini ancak geçebildim. Kısmetse yarın sabah 1. operasyon.

8. halkbank bilançosunu benmi göremiyorum açıklanma tarihleri geçmedimi bilançoları bilen varmı araştırdım bulamadım bilen yazabilirmi zahmet olmazsa

Sayfa 18/1000 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •